Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bingo M - Czy da radę podłączyć do wtrysku 4-ro punktowego

17 Lis 2013 13:23 2313 7
  • Poziom 15  
    Witam.Po zezłomowaniu wczoraj astry pozostała mi 3 letnia instalacja gazowa ze sterownikiem Bingo M (do mono wtrysku) , i chciał bym ją zamontować do renault Kangoo 1,4( z wtryskiem 4-ro punktowym). Wiem że do pełnego wtrysku powinien być inny sterownik ,lub emulator wtrysków, ale zapytać nie zaszkodzi . Więc pytanie brzmi czy da radę tym sterownikiem odciąć wtrysk wielopunktowy w kangoo? Czy można to zrobić np. po przez odcięcie masy wtryskiwaczy , bądź przekaźnika pompy paliwa(będzie odpalany na paliwie tak że pompie się nic nie stanie) ?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 24  
    Emulator wtrysków wystarczy. Da radę odciąć wtryskiwacze i nawet pompę jednocześnie, ale auto może śmigać dobrze tylko na gazie. Ewentualnie odcinać przy gaszeniu stałe +12 na ECU żeby się czyścił, ale to już pod drut mode podchodzi, aczkolwiek się da :)
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 15  
    A jeżeli np zrobię odcięcie na przekaźniku pompy paliwa to wtryski nie będą pracowały? Nie chciał bym ich zatrzeć auto ma 13 lat ale dopiero 97 tyś przebiegu (od nowości w rodzinie)
  • Poziom 15  
    czy naprawdę nikt nie wie jak to zrobić?
  • Poziom 12  
    Zastosuj zewnętrzny emulator 4 wtrysków. A ten wbudowany do bingo nigdzie nie podłączaj. Pompy paliwa nie musisz odcinać, tylko pilnuj aby było paliwo w zbiorniku.
  • Poziom 15  
    Wracając do tematu. W dniu dzisiejszym znalazłem czas by założyć ów instalację .I mam 2 zagadki mianowicie: czy emulator sondy, ma być podłączony tak by odcinał sondę (podobnie jak w przypadku wtrysku) ,czy w inny sposób ? I gdzie mam się wpiąć w TPS?
  • Poziom 15  
    dzięki wielkie właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem. Szybko i konkretnie ;)