Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet i zasilacz od laptopa

MegaPlayer 17 Lis 2013 14:03 1077 2
  • #1 17 Lis 2013 14:03
    MegaPlayer
    Poziom 11  

Witam
    Zacznijmy od tego, że chodzi o tablet FunTab 7.0
    Ostatnio pomyliłem się i podłączyłem ładowarkę od laptopa pod tablet. Jako że mają wręcz identyczne wejścia nie zauważyłem, że to nie ta. 15-20s i mi cały tablet siadł, ani diody, ani ekran, nic nie działa.
    Gwarancji nie ma, a w serwisie powiedzieli że ponad 200 zł mnie to wyniesie :C
    Ma ktoś pomysł co z tym zrobić ??
    Jak podłączam ładowarkę to niby grzeje się lekko od tyłu tak jak było wcześniej ale nic poza tym.

Proszę uzupełnić tytuł postu- zgodnie z regulaminem pkt.3.1.15 [dzimi]

0 2
  • #2 23 Lis 2013 23:16
    actin
    Poziom 33  

Zobacz prąd zasilacza lapka a tabletu.. Wydaje mi się że upaliłeś sprzęt. Jedynie może pomóc naprawa w środku w postaci wymiany upalonych elementów.

0
  • #3 25 Lis 2013 11:07
    Primo86
    Poziom 20  

No właśnie jakie parametry miały zasilacze, bo to że końcówki takie same to nic nie znaczy, najprawdopodobniej czeka cię wymiana tych upalonych elementów jak pisze kolega albo całej płyty, może uda ci się gdzieś poszukać jakąś używkę, albo wyrwać sprzęt z zbitą matrycą za grosze który byłby dawcą.

Rozkręć sprzęt po pierwsze i luknij jak to wygląda, spisz numery a nam podaj więcej danych jakieś zdjęcia wstępną diagnozę i możesz zacząć szukać części na necie.

0