Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Catalyst Contol Cent - Problem z Catalyst Contol Center i przelaczenie

Mario7741 18 Lis 2013 15:16 1170 0
    Mario7741
    Poziom 1  
    Witam serdecznie. Moj problem tkwi w przełączeniu karty graficznej, gdy ustawiłem w programie Catalyst Control Center co ma odpalać w wysokiej jakości, zaczął wyskakiwać mi komunikat "Program Catalyst Control Center: Host application przestał działać". Jeżeli chodzi o sterowniki które już mialem od nowości wgrane, to one są z daty 2012-08-01 po kliknięciu na "aktualizuj sterownik" w menadżerze urządzeń, pisze mi że sterownik jest aktualny. Ciągle jest włączona karta graficzna intel, a amd radeona nie mogę przełączyć. Proszę o wskazówki. Z góry dziękuję. Próbowalem także usunąć sterownik i wgrać niby najnowszy, ale po tych czynnościach wykrywa mi kartę graficzną amd hd 7600 gdzie mam amd hd 7670. A jak przelaczanie grafiki nie działało tak nie działa ;/. Dodam także ze program od samsunga SW upade po skanowaniu lapka w celu znalezienia aktualizacji wykrywa mi sterownik do karty ważący 800+ mega po jego odinstalowaniu, nie wykrywa ani aktualizacji do karty graficznej ani jego samego. Czego mogą to być przyczyny, i jak rozwiązać problem nękający już mnie od paru dni ;/. Reinstalacja nic nie pomaga ;/ a po odinstalowaniu wszystkiego calkowicie znika mi opcja przełączania grafiki i musze przywracac system by to bylo. pozmozcie.

O to dane:
    Notebook'a SAMSUNG NP350E7C
    4x 2,4 ghz turbo 3,1ghz
    6 gb ram
    karta graficzna intel graphics hd 4000
    druga karta amd radeon hd 7670 1gb
    Windows 8 64 bit