Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LCD Toshiba Regza 32AV605PG - Przełącza wejścia HDMI, EURO, itd.

18 Lis 2013 16:43 3855 4
  • Poziom 33  
    Witam,
    TV LCD Toshiba Regza 32AV605PG po włączeniu w losowych odcinkach czasu zaczyna przełączać wejścia HDMI, EURO, itd. w tym czasie nie można tego zatrzymać w żaden sposób, po wyłączeniu TV do standby-a i ponownym włączeniu TV przez jakiś czas funkcjonuje normalnie, odłączenie klawiatury lokalnej nie pomaga. Do tej pory sprawdziłem cały zasilacz, napięcia poprawne brak tętnień na oscyloskopie.
    Czy ktoś z kolegów miał podobnym przypadek i "rozszyfrował" w czym problem Czy to wina softu, jeśli tak to czy ktoś takim softem dysponuje

Pozdrawiam,
    tolo
  • Poziom 33  
    Czy próbowałeś w nim wchodzić w serwis i self-diagnostics, żeby ustalić skąd może pochodzić usterka? Ponoć inicjalizacja pamięci IC152 może zrobić wiele w tym modelu... :D
  • Poziom 33  
    A czy ktoś z kolegów wie jak w tym modelu wejść w tryb serwisowy :?: Próbowałem zrobić reset ustawień z opisu z instrukcji ale sam reset nic nie pomógł.
  • Poziom 33  
    Nie wiem jak w twoim, zobacz sobie w serwisówce. Generalnie to:

1) Sciszyć dźwięk do minimum
    2) Na pilocie wciskasz mute i puszczasz
    3)Mute ponownie i przytrzymując mute na pilocie, wciskasz menu na klawiaturze TV i puszczasz
    4) Będąc w SM wciśnij 9 na pilocie aby wejść w self-check
  • Poziom 33  
    Całe zamieszanie robiła jednak klawiatura lokalna. Po jej odłączeniu wszystko wróciło do normy. TV naprawiałem po "znajomym", który twierdził, że odłączał klawiaturę i nic to nie pomagało, jednak trzeba sprawdzić wszystko samemu.