Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Canon i320 przestaje drukować

makary1 21 Mar 2005 18:59 1438 4
    makary1
    Level 12  
    Mam mały a raczej ogromny problem z canonem i320 otóż drukarka zachowuje się w następujący sposób: rozpoczynam drukowanie to pierwsze pół strony drukuje ładnie ( o ile wcześniej głowica nie pracowała przez jakieś 3 – 4 godziny następnie wydruk jest coraz gorszej jakości aż końcu z drukarki wychodzą czyste kartki sprawdzałem zbiorniczki tuszu są pełne (sprawdzane na dwóch nowych zbiorniczkach i jednym napełnianym) i tusz dochodzi do głowicy (bardzo widoczne ślady tuszu w miejscu gdzie głowica go pobiera). Proszę poradźcie coś, bo nie uśmiecha mi się wywalić bodajże 350 zł na głowicę czy kupować nową drukarkę.
    Pozdrawiam
    marek216

Level 43  
    niestety ja nie widze innego wyjścia jak wymiana drukarki :)

nie wymieniaj głowicy bo to jest be sensu :)
    za 400 zł kupisz HP który posłuży Ci dłużej a i awaryjnośc ma mniejszą.

jeśl bardzo ci sie chce mozesz próbowac przeczyścić głowice ale nie obiecuj sobie cudów niestety canon tak ma :(
    daza
    Level 16  
    A próbowałeś drukować z mniejszą prędkością ( w lepszej jakości ) ? To czasami pomaga, szczególnie jak się stosuje zamienniki.
    makary1
    Level 12  
    Próbowałem drukowałem w każdej możliwej jakości zmieniałem czas na zaschnięcie tuszu na papierze (bo miałem nadzieje, że przez ten czas zdąży dojść odpowiednia ilość tuszu) i nic cóż chyba trzeba będzie przesiąść się na HP a skoro już przy tym jesteśmy to jakiego hp’ka mi polecicie. Chodzi mi o urządzenie wielofunkcyjne i niezbyt drogie dysponuję kwotą 400 – 600zł pozdrawiam
    marek216

Level 43  
    mając 6 setek możesz wybierac w urządzeniach HP do woli wejdź na stronke HP i tam znajdziesz porównania tych sprzetów - napewno znajdziesz coś dla siebie

pozdrawiam