Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna I PH2 - Migające oświetlenie wewnętrzne

18 Lis 2013 20:30 1410 6
  • Poziom 10  
    Witam,
    mam problem z migającym oświetleniem w Lagunie I PH2 1999 rok. Nie jest to zależne od tego, czy auto jest odpalone czy nie. Światełka raz się zapalają, raz gasną. Po delikatnym "puknięciu" w światełko, zapala się, lub gaśnie. Gdyby to była jedna lampka, podejrzewałbym styki, jednak tak się dzieje ze wszystkimi lampkami, łącznie z lampką bagażnika.
    Co może być powodem?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A co powoduje że lampki się zapalają podczas normalnego użytkowania?
  • Poziom 10  
    Włączenie lampki -> reaguje, bądź nie, jeśli nie, po zastukaniu w nią czasami zareaguje. Chodzi o same światełka, oświetlenia licznika nie ma problemów.
    Sam widzisz że jak zastukasz to jest reakcja..... No to szukaj w tej lampce!
  • Poziom 10  
    Nawiążę jeszcze raz do pierwszej wypowiedzi. To oczywiście jest logiczne, ale tak się zachowują wszystkie lampki w aucie. Oczywiście logicznym wydają się styki, ale od razu we wszystkich lampkach?
    Przecież tym przełącznikiem możesz również zapalić wszystkie światełka w samochodzie.
  • Poziom 10  
    Którym przełącznikiem? Mówię o włącznikach przy każdej z lampek. Nie mam ogólnego dla całego auta i nie spotkałem się, żeby w jakimś aucie był włącznik dla wszystkich światełek w aucie. Pewnie nie zrozumiałem, więc proszę o sprecyzowanie.