Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router TECHNICOLOR model:7C720.U - Przekierowanie portów

Kicok 19 Lis 2013 01:37 2262 5
  • #1 19 Lis 2013 01:37
    Kicok
    Poziom 8  

Witam,
    Posiadam Router TECHNICOLOR model:7C720.U z UPC przedstawiony niżej na zdjęciach.
    Czy jest możliwość przekierowania portów na owym urządzeniu ? Jeśli tak to w jaki sposób. Przedstawiam również próby przekierowania portów, które niestety nie zakończyły się sukcesem.

Router TECHNICOLOR model:7C720.U - Przekierowanie portów Router TECHNICOLOR model:7C720.U - Przekierowanie portów Router TECHNICOLOR model:7C720.U - Przekierowanie portów Router TECHNICOLOR model:7C720.U - Przekierowanie portów Router TECHNICOLOR model:7C720.U - Przekierowanie portów

0 5
  • #2 19 Lis 2013 08:32
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Na ostatnim obrazku ustawiłeś przekierowanie portów.

Przy tak dużym zakresie włącz lepiej DMZ na to IP.

Jakie masz IP na porcie WAN router'a ?

0
  • #3 19 Lis 2013 12:54
    Kicok
    Poziom 8  

Problem rozwiązany, dziwnym trafem program który jest na komputerze od roku nasłuchiwał na porcie 80 .
    Przed zmianą dostawcy nie było problemu oraz nic nie było instalowane czy też modyfikowane w systemie.
    Po włączeniu bądź wyłączeniu programu strona raz widniała w sieci a później nie.
    Co do zakresu, pewnie dam najbardziej potrzebne porty i po sprawie.
    Dziękuje za odpowiedź.

0
  • #4 27 Paź 2014 15:32
    jacek688
    Poziom 2  

Witam. Mam ten sam problem nie mogę przekierować portów . Na 4 obrazku mam tylko blokowanie wan innych opcji nie mam , DMZ też nie posiadam :/

0
  • #5 27 Paź 2014 16:56
    Kicok
    Poziom 8  

Witam,
    Proponuję sprawdzić czy oby na pewno porty które chcesz przekierować są "wolne" tzn inny program z nich nie korzysta. Sprawdź zaporę może ona blokuje.
    Przydałoby się również jaki to dostawca. Stałe/ radiowe łącze itp.
    Pozdrawiam, Patryk.

0
  • #6 27 Paź 2014 19:37
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

jacek688
    Musisz wyłączyć wifree (skontaktować się z UPC), zresetować modemorouter, pobrać oprogramowanie.

0
  Szukaj w 5mln produktów