Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

siłownik master mazda 323c - jak wymienić siłownik master w mazda 323c

wujekbaniu 19 Nov 2013 02:20 4239 1
    wujekbaniu
    Level 14  
    witam.
    Czy ktoś mógłby rozpisać mi jaki kolor za co odpowiada w siłowniku master do centralnego zamka?
    master ma 5 kabli: zielony, niebieski, biały, czarny i brązowy tylko który od czego?

Rozchodzi się o to, że w maździe 323c 3d 95r siadł siłownik drzwi prawych (były 2x master).
    Zamierzam wymontować uszkodzony siłownik, a w jego miejsce wmontować uniwersalny, dodatkowo mam zamiar podłączyć Sterownik BX30. Domyślam się że dwa kable z siłownika master odpowiadają za sterowanie (wysyłają sygnał otwórz - zamknij). Jeżeli podepnę pod te dwa przewody odpowiednie ze sterownika na pilota i wydam poprzez pilot polecenie zamknij, to ten siłownik do którego się podłączyłem też się zamknie ? :)
    czy taka zamiana siłownika (oryginalnego) na uniwersalny z wykorzystaniem zamontowanego już centralnego zamka jest możliwa?
    z góry dziękuje za pomoc i objaśnienie
    pozdrawiam
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    piotrekwoj1
    Level 39  
    Dwa kable odpowiadają za sterowanie a w zasadzie trzy. Zielony i niebieski to zasilanie siłownika na przemian w zależności czy otwierasz czy zamykasz. Spójrz na schemat poniżej.

siłownik master mazda 323c - jak wymienić siłownik master w mazda 323c