Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

siłownik master mazda 323c - jak wymienić siłownik master w mazda 323c

19 Lis 2013 02:20 3822 1
  • Poziom 14  
    witam.
    Czy ktoś mógłby rozpisać mi jaki kolor za co odpowiada w siłowniku master do centralnego zamka?
    master ma 5 kabli: zielony, niebieski, biały, czarny i brązowy tylko który od czego?

Rozchodzi się o to, że w maździe 323c 3d 95r siadł siłownik drzwi prawych (były 2x master).
    Zamierzam wymontować uszkodzony siłownik, a w jego miejsce wmontować uniwersalny, dodatkowo mam zamiar podłączyć Sterownik BX30. Domyślam się że dwa kable z siłownika master odpowiadają za sterowanie (wysyłają sygnał otwórz - zamknij). Jeżeli podepnę pod te dwa przewody odpowiednie ze sterownika na pilota i wydam poprzez pilot polecenie zamknij, to ten siłownik do którego się podłączyłem też się zamknie ? :)
    czy taka zamiana siłownika (oryginalnego) na uniwersalny z wykorzystaniem zamontowanego już centralnego zamka jest możliwa?
    z góry dziękuje za pomoc i objaśnienie
    pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Dwa kable odpowiadają za sterowanie a w zasadzie trzy. Zielony i niebieski to zasilanie siłownika na przemian w zależności czy otwierasz czy zamykasz. Spójrz na schemat poniżej.

siłownik master mazda 323c - jak wymienić siłownik master w mazda 323c