Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Fujitsu-Siemens AMILO A1645

excray 19 Lis 2013 13:38 888 0
  • #1 19 Lis 2013 13:38
    excray
    Poziom 38  

Cena 200zł. Chyba że mnie przekonacie że nie jest tyle wart :-)
    Mocno zmęczony życiem ale w większości sprawny laptop AMILO A1645. Z rzeczy których się nie da ukryć:
    - nie działają na klawiaturze przyciski "-", "g","h", może jeszcze jakiś funkcyjny, nie wiem. Nie była zalana tylko prawdopodobnie te klawisze są na wspólnej ścieżce która albo gdzieś nie łączy albo pękła. W najgorszym razie coś na płycie.
    - strasznie rozwalona obudowa, ale kto miał F_S wie że w tej firmie to norma. Duże braki w śrubkach, połamany plastik przy zawiasach (ale zawiasy sprawne) i nie tylko, brak zaślepek i gumowych nóżek.
    Reszta sprawna.
    - napęd CD DVD CD czyta, DVD nie sprawdzałem bo nie mam, ale z racji wieku raczej bym się nie "napalał" na ten napęd.
    - bateria kiedyś trzymała 2-3h. Obecnie ładuje się i ciężko mi powiedzieć ile wytrzyma. Wyjąłem na chwilę wtyczkę na 4% to się nie wyłączył więc chyba nie jest źle :-)
    Sam laptop nigdy nie miał żadnych problemów, nie zawieszał się przy ruszaniu, nie wyłączał się sam. Generalnie poza tą klawiaturą i zniszczeniami obudowy to sprawny.
    Specyfikacja:
    - procesor AMD Sempron 3300+
    - 1024MB RAM
    - 120GB dysk twardy
    - karta WiFi Broadcom
    - DVD RW NEC ND-6650A
    - stickers na Windowsa XP Home :-)
    EDIT> Wyłączyłem wygaszacz ekranu i uśpienie i 100%->5% zbijał prawie 2 godziny.
    W zestawie laptop + zasilacz. Dysk przed wysyłką zostanie sformatowany.
    [Sprzedam] Fujitsu-Siemens AMILO A1645 [Sprzedam] Fujitsu-Siemens AMILO A1645 [Sprzedam] Fujitsu-Siemens AMILO A1645 [Sprzedam] Fujitsu-Siemens AMILO A1645 [Sprzedam] Fujitsu-Siemens AMILO A1645 [Sprzedam] Fujitsu-Siemens AMILO A1645 [Sprzedam] Fujitsu-Siemens AMILO A1645 [Sprzedam] Fujitsu-Siemens AMILO A1645

NIEAKTUALNE

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME