Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nice Wingo 2024 - Mały kłopot - 2 skrzydło nie otwiera się...

19 Lis 2013 22:06 3963 4
  • Poziom 10  
    Witam, pojawił się mały problem: Klient kupił Nice Wingo 2024, centralka mc424 (nowy zestaw) Zamontowałem zgodnie z instrukcją i po 3 dniach zadzwonił że czasami pojawia się problem: 1 skrzydło otwiera się, a drugie które ma opóźnienie - czasami nie otwiera się... Po ponownym naciśnięciu "open" (na pilocie) zamyka się. Kolejne otwieranie - zazwyczaj bywa skuteczne ;) Nie była ustawiana "funkcja furtki" itp, tylko otwieranie całkowite. Zrobione było programowanie automatyczne. Po zakończonej procedurze sprawdzaliśmy z właścicielem z 10 razy zanim odjechałem i wszystko było jak miało być ;)
    - co polecacie zrobić???
    - skasować wszystko i od nowa zrobić programowanie???
    - jak skasować pamięć w tej centrali???
  • Pomocny post
    Poziom 10  
    Może ustawiona za mała siła i nie ma siły ruszyć.

Włącz też opcję "ciężkie bramy"
  • Poziom 10  
    Brama lekka, szer skrzydła 1.80m, kupiona w OBI, metalowa. Skrzydło nie waży więcej niż 50kg. Ale spróbuję tak zrobić jeśli problem będzie nadal występował ;)
  • Poziom 20  
    Myślę,że w Twoim przypadku zwiększenie siły nic nie pomoże.Rozumiem,że problem występuje przy otwieraniu nigdy przy zamykaniu.Napisz w jaki sposób programowałeś piloty.
    Najbardziej prawdopodobne jest to,że programowałeś piloty pierwszym sposobem i na drugim guziku pilota jest ustawiona funkcja furtki.Klient czasem pomyli przyciski i jest problem.
    Miałem raz taki przypadek,tylko że problem był z zamykaniem jednego skrzydła.Przy otwartej bramie po naciśnięciu pilota startowało tylko jedno skrzydło.Restart i ponowne zaprogramowanie pomogło.
  • Poziom 10  
    Według instrukcji programowałem, naciskając przycisk na odbiorniku a następnie na pilocie (są 3 piloty). 2 przycisk nie był wcale programowany, później będzie służył do garażu... Wczoraj wykasowałem pamięć i zaprogramowałem wszystko od nowa, zobaczymy czy coś da ;) Póki co właścicielka nie dzwoniła :) Pozdr.