Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Technik Elektryk - Faber CK
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz Axton C600x5, Radio Peiying PY-3122, Tweeter Helix B62c

dzikitadzik 20 Lis 2013 11:17 768 0
  • #1 20 Lis 2013 11:17
    dzikitadzik
    Poziom 2  

Witam
    Potrzebuje trochę pomocy odnośnie Axton C600x5 kupiony na allegro jakiś rok temu ponoć miał być działający. Miał on w przyszłości napędzać dwa zestawy HELIX Blue B62C z tego co czytałem miało dobrze razem współgrać, poproszę o opinie odnośnie takiego całego zestawu. Wszystko ma iść do wyszykowanej BMW E30 Coupe.
    Kolega pożyczył ode mnie wzmacniacz bo mu się spalił, podłączył i nie gra coś jedna strona więc coś mnie tu zaniepokoiło

1.Czy po zdj. widać jakąś ingerencje człowieka po wyjściu z fabryki ?
    2. Jak sprawdzić końcówki mocy ?, nie jestem elektrykiem bardziej mechanika(młotkowa praca)
    3. Jak podłączyć bo kolega wspominał że coś dziwnie tutaj jest
    4. Jakieś cenne wskazówki mile widziane

A teraz radio Peiying PY-3122 wiem szału nie ma z tym radiem ale dostałem nowe za darmo. Oczywiście po pierwszym zdjęciu panela połamałem oba bolczyki plastikowe(największy błąd producenta) które trzymają panel na końcówki od nitów. Przechodząc do sprawy po wypadku samochodowym innym pojazdem. Radio gra lecz gdy jest baz słychać tylko pierdzenie i tu pytania

1.Opłaca się je robić czy do śmieci
    2.Czy to w ogóle radio czy jakieś złe podłaczenie
    3.Co mogło się stać

Śmietanka na koniec tweeter Helix Blue C62 kabelki urwały mi się od niego i nie widze przy tym tweeterku z zew. żadnego kabelka lub do czego go przylutować

1. Czy da się go uratować?
    2. Ile za taką naprawę może mi krzyknąć elektryk lub osoba zajmująca się naprawą głośników

Pod tym Linkiem niżej są zdjęcia wzmaka i tweetera
    http://www.fotosik.pl/u/dzikitadzik/album/1534719

0 0
  • Technik Elektryk - Faber CK