Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Ekran pojekcyjny] - Ekran projekcyjny do BenQ W1070 - 2D

BartekWB 20 Nov 2013 16:36 2493 2
    BartekWB
    Level 27  
    Witajcie
    Mam zamiar kupić projektor BenQ W1070 do multimediów. Chciałbym kupić do niego jakiś gotowy ekran, może być roletowy ale równie dobrze może to być ramowy. Nie mam zielonego pojęcia czym się kierować, to mój pierwszy projektor. Ściana na której ma być ekran ma 410cm długości oraz 250cm wysokości. Chciałbym ją optymalnie wykorzystać(jaki rozmiar ekranu, tak aby wygodnie się oglądało?). Długość pokoju wynosi 7 metrów. Pokój można bez problemu wyciemnić. Ekran w 90% będzie używany z obrazkiem 2D.
    Bardzo liczę na Waszą pomoc.
    Projector
    Level 9  
    jeżeli masz możliwość to najlepszy ekran będzie ekranem ramowym, powierzchnia nie ulega fałdowaniu zarówno w pionie jak i w poziomie, i tak wysokość = dystans/3,3 dla obrazów HD a wysokość = dystans/2,5 dla full HD
    BartekWB
    Level 27  
    Już kupiłem ekran 4world 4W Ekran projekcyjny ścienny 221x124 zwijany - nikomu nie polecam, fałduje się okropnie, czarna ramka była chyba była napylana ręcznie. W tej cenie spodziewałem się chociaż, że mechanizm blokujący będzie działał prawidłowo - niestety, nie działa tak jak należy.