Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia lumia 520 wyłancza sie podczasz rozmowy

Gruby18832 20 Lis 2013 19:56 1710 3
  • #1 20 Lis 2013 19:56
    Gruby18832
    Poziom 2  

witam kupiłem nokie lumie 520 i mam z nią problem ponieważ podczas połączenia telefon się restartuje po kilku sekundach rozmowy i taki problem powtarza się kilku krotnie po wykonaniu około 7 połączenie telefon się przestaje restartować i mogę dzwonić po ten numer do póki mi sie bateria nie rozładuje ale problem pojawia się znowu kiedy wykonuje połączenie pod numer który jeszcze nie dzwoniłem mam ten sam problem aż do czasu czy wie ktoś jaka może być przyczyna tego problemu proszę o pomoc i z góry dziękuje pozdrawiam

0 3
  • #2 20 Lis 2013 19:58
    patrykGSM
    Poziom 21  

Proponuje zrobić Hard Reset na początek jak nie pomoże to aktualizacja oprogramowania. Jak to nic nie da to oddaj na gwarancje.

0
  • #3 21 Lis 2013 00:08
    krzywaj
    Poziom 25  

Sprawdź na innej karcie SIM. Spotkałem się z kilkoma telefonami w których to karta powodowała restarty, a nie sam telefon.

-1
  • #4 21 Lis 2013 17:07
    Gruby18832
    Poziom 2  

Witam hard reset już wykonałem i nie pomogło. A innej karty sim nie mogę włożyć ponieważ telefon jest z blokada sim lock. W vodafon a ta lumina niema jakiegoś zabezpieczenia typu restart do puki nie zaakceptuje danego kontaktu. A i jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość usunięcia programu data sense?

0