Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Inne] Jakie zamienniki HP?

p.ruszlo 20 Nov 2013 20:09 2340 14
    p.ruszlo
    Level 7  
    Czesc,
    Jakie polecacie zamienniki do drukarek atramentowych HP? Chodzi o nowe zamienniki, a nie regenerowane bo z tymi duże problemy.
    suri1986
    Level 24  
    Myślisz że jak Chińczyk złoży to będzie lepiej?
    p.ruszlo
    Level 7  
    Co myslicie o tuszach Actis?
    Cenowo niektóre modele nie są złe.
    sorier
    Level 25  
    Actis to ActiveJet, ten sam właściciel tylko inną marka.

Nie napisałaś o które konkretnie tusze HP chodzi. Niektóre zamienniki to wyłącznie regenerowane oryginały.
    User removed account
    User removed account  
    p.ruszlo
    Level 7  
    Zamierzam sprzedawać.
    Głównie chodzi o: 21,22,56,57,300,301.
    Z regenerowanymi na oryginalnych kartridżach często są problemy.
    Jakie polecacie dobre jakościowo-cenowo?
    sorier
    Level 25  
    Jako przyszły sprzedawca tuszy do drukarke musisz się jeszcze podszkolić :) Wszystkie kartridże które wymieniłeś pochodzą z regeneracji. Weź pierwszy z brzegu kartridż, rozpakuj i zerwij czarną naklejke z bocznej ścianki pojemnika. Pod nią będą widniały fabryczne oznaczenia kartridża, łącznie z datą produkcji.
    p.ruszlo
    Level 7  
    Spotkałem się z ActivJet gdzie nie były oryginalne, nie było dat produkcji itp.
    Może zamienniki tych znanych firm są lepsze od tych allegrowych?
    Generalnie ,które waszym zdaniem są najlepsze zamienniki? Chodzi o mały % niedziałających. Actis, Incore, Lambda, Best Print czy może inne? Chociaż ceny niektórych są porównywalne z oryginalnymi to w tym wypadku niema sensu.
    p.ruszlo
    Level 7  
    Jak myślicie ,które lepsze jakościowo Actis czy TB Print?
    p.ruszlo
    Level 7  
    Może ktoś chce się podzielić swoją opinią odnośnie zamienników?
    I tonery jakościowo których firm waszym zdaniem najlepsze? Actis, JetWorld, 4Jets, TB Print, Black Point?
    taranka
    Level 2  
    ja od bardzo długiego czasu używam activ jetów i moge je polecić, są wydajne i tanie w eksploatacji, na pewno nie niszczą drukarki jak to niektórzy twierdzą.
    p.ruszlo
    Level 7  
    Ciekawi mnie czy istnieje realna różnica w jakości między Actisem a ActivJetem?
    taranka
    Level 2  
    Zzarówno jedno i drugie to ten sam producent, z tego co wiem Activ Jety są lepsze jakościowo, nadają się np. do wydruku zdjęć i są nieco droższe, jeśli chodzi o actisy to jest to tańsza wersja, do większej ilości wydruku, jak np sporo drukujesz w domu i potrzebujesz taniego zamiennika to do zwykłego drukowania actisy nadają się idealnie.
    BOBBY1234
    Level 14  
    Odnośnie jakości regenerowanych: kupiłem regenerowany HP300 color xxl firmy TB Print i okazał się bublem.
    Dysze zaschnięte, pola stykowe całe czarne, po włożeniu do drukarki ta nie rozpoznaje kartridża.
    Ponieważ nie miałem czasu na odsyłanie, z dużymi problemami udrażniłem dziada ale co jakiś czas albo zasycha albo styki śniedzieją i nie łączy się z drukarką.
    Tak że najlepiej to regenerowac samemu.