Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Napisz NOKIA 3510i - Problem

21 Mar 2005 22:42 927 8
  • Level 10  
    [size=18]Mam problem z NOKIĄ 3510i ktora działała w plusie śćiągajac simlocka wpisałem odrazu 7 kod i teraz jak włoze karte hejah i chce zadzwinic to mowią mi ze nie ma takiego nr. ,ale sms-y moge wysyłac i jak włoze karte plusa to normalnie działa(wszystko) jak można i co zrobic zeby w innych sieciach tez dobrze wszystko działało i czy uszkodziłem aparat czy teraz potrzebny jest kabel?? prosze o kontakt
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 20  
    Masz w swojej 3510i ukryj numer,to wszystko
  • Level 21  
    dobrze prawi dać mu wó..... aj się rozpędziłem wyłącz to co kolega mówi nic nie uszkodziłeś wpisując 7 kod to nie ma znaczenia .
  • Level 10  
    sorki ,ale nie wiem jeszcze wczystkiego na temat forum i sie ucze i znowu zrobiłem bład nie wstawiłem tego tematu tam gdzie miałem i byłbym wdzieczny za kazda pomoc i z gory dziekuje
  • Level 20  
    po prostu w opcjach wyłącz opcję ukrywania numeru i będzie cacy
    Pozdrawiam
  • Level 16  
    albo inaczej przywroc wszystkie ustawienia fabryczne i tez bedzie OK:)jk nie wiesz w ktorym miejscu jest ukrywanie twojego ID (podajrze tak to sie nazywa)
  • Level 15  
    To jest w ustawieniach---> połączen--->ukryj mój ID (lub cos podobnego)
    I nie krzycz tak, bo nie jest to zbyt fajne...
  • Level 10  
    juz mam zrobione dzieki za wszystko:*:)
  • Level 10  
    działa