Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

xp pro sp3 update - Aktualizacje systemu xp pro sp3 windows update

21 Lis 2013 03:39 2817 2
  • Poziom 14  
    Witam, po przejrzeniu kilkunastu stron poszukując przez google i nie uzyskują żadną z metod pomocy postanowiłem po wielkim namyśle tutaj napisać:
    Problem polega na braku aktualizacji oprogramowania Windows xp professional z Service packiem 3. Użyłem metody z tego postu: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1145525.html z tego też nic http://www.fixitpc.pl/topic/1987-blad-aktywacji-i-windows-update-80070424/ i nic oraz 3 metod standardowych (nie pamiętam co to była za strona bo przejrzałem ich setki) i też nic, po instalowałem chyba z 30 plików z końcówką bat i też nic nie pomogło itd itd. Niestety nie posiadam płyty od swojej nalepki więc jest to windows bez nalepki tylko z kluczem ( miałem takie 3 różne) instalowane od zera po kompletnym nawet formacie dysku i nawet na czystym oprogramowaniu windows update sie nie chce aktualizować. FixIt ze strony microsoft raz wyświetla że "brakuje rejestracji usługi lub jest ona uszkodzona" dziś wyświetliło że jest wszystko ok czyli wszystkie zielone ptaszki więc już nie wiem o co chodzi i dlatego proszę o pomoc o ile ktoś bedzie znał rozwiązanie na to zawikłane pytanie co dalej...? Systemu już 4 raz nie będę wgrywał bo już mi się to znudziło a po drugie nic to nie daje jak pisałem wcześniej.
    Aktualizacje obecnie musiałem wyłączyć w usługach na stałe bo procesor non-stop mi stał na 100% a nic się nie działo tzn aktualizacje nie ruszały a przez to zużycie procesora nic nie szło zrobić na komputerze.
    Poniżej zrzut z programu FixIt z wczoraj 2 razy czerwony krzyrzyk a dzis już tylko przy pierwszej opcji czerwony krzyżyk "brakuje rejestracji...".
  • VIP Zasłużony dla elektroda
  • Poziom 14  
    Nie wierzę....... :!: a ja 3 dni się z tym męczyłem i zaliczyłem chyba 99% forum związanych z tematem o tym problemie.... aż ci kolego zazdroszczę tej wiedzy ;) i bardzo dziękuję za pomoc wooooooow
    pojawiła się ikona związana z aktualizacjami więc już jest cud, pokazało że pobiera 0% i znikła i cisza a jak wchodze przez przeglądarkę to cały czas jeździ ten zielony pasek, pisze bo chce się upewnić czy tak powinno być żeby za 2 dni głowy nie zawracać :P
    edit: aaa już chyba wiem czemu bo dziś rano jakieś tam ręcznie instalowałem było ich 134 sztuki i pewnie dlatego ;)
    edit: ok wszystko już jest dobrze ;)