Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Yamaha A-550. Jakie kolumny?

tremboldr 21 Lis 2013 09:19 1398 4
  • #1 21 Lis 2013 09:19
    tremboldr
    Poziom 2  

Witam, to moj pierwszy post, wiec prosze o wyrozumialosc:)

Jestem posiadaczem wzmacniacza Yamaha A-550 i potrzebuje dowiedziec sie jakie kolumny podlogowe beda do niego najlepsze. Sprzet gra w pokoju ok. 20m2 obecnie pod Altusami 65 (takie kolumny mialem, wiec takie podlaczylem). Jak narazie taka kombinacja mi odpowiada, poniewaz malo go uzywam. Nie jestem audiofilem, wiec jak narazie wystarczaja:P Mimo to chce skomponowac fajny, dobrze grajacy zestaw. Zastanawialem sie nad kolumnami + jakies kolumienki podstawkowe, ale nie mam nic na oku (wole sie najpierw skonsultowac).

Jezeli Waszym zdaniem Altusy sa jak najbardziej odpowiednie to prosze ewentualnie o pomoc w dobraniu 'podstawek'.

Z gory dzieki!;)

0 4
  • #3 21 Lis 2013 11:53
    tremboldr
    Poziom 2  

Wzmacniacz 4.0 i chce podlaczyc do niego 4 kolumny zeby rozstawic je w pokoju.
    Przeznaczyc chcialem cos ok 500zl, ale drozsze propozycje tez beda zadowalajace:)

0
  • #4 21 Lis 2013 12:00
    wariato
    Poziom 43  

Może chce używać Altus + jakieś małe podstawki co raczej przy wzmacniaczu stereo (40W na kanał) nie będzie dobrą opcją. Można je zmienić na Bolero 200 lub Czat 130 ale nie robić kwadrofonii z dwóch różnych zestawów bo to wyjdzie kupa nie dźwięk. Chyba że podłączyć dodatkowe monitorki do oglądania filmów a do muzyki używać jednej pary podłogówek.

0
  • #5 21 Lis 2013 13:06
    tremboldr
    Poziom 2  

Dokladnie tak chcialem zrobic. Altusy + podstawki, ale wlasnie tego sie balem ze to nie bedzie dobre rozwiazanie.
    W takim razie jakis zestaw nowe podlogowki + monitorki...?

0