Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wprowadzić ponownie kontakty z telefonu do zestawu Parrot MKI9100

Władysław Majewski 21 Lis 2013 23:17 3732 3
  • #1 21 Lis 2013 23:17
    Władysław Majewski
    Poziom 11  

Przy pierwszej instalacji automatycznie kontakty z telefonu Samsung Galaxy s.3 weszły do pamięci zestawu głośnomówiacego Parrot MKi9100 i przy każdym uruchomieniu samochodu kontakty były synchronizowane z pamięcią telefonu. Jednak kiedy wyłączyłem funkcję synchronizacji przy czyszczeniu pamięci Parrota teraz nie wiem jak do tego wrócić, bo nigdzie nie mogę znaleźć jak ponownie zmusić Parrota aby pobrał przez bluetooth kontakty i je ponownie zaczął automatycznie synchronizować

3 3
  • #2 22 Lis 2013 11:40
    staś pytalski
    Poziom 29  

Piszesz, że wyłączyłeś funkcję synchronizacji - w jaki sposób, bo jakoś nie przypominam sobie by taka opcja była. Urządzenie, o którym mówisz może zsynchronizować maksymalnie 2000 kontaktów. Kontakty by były synchronizowane muszą być zapisane w pamięci urządzenia. A czy oprócz Twojego telefonu urządzenie Parrot było parowane z innym telefonem? Czy z innego też nie pobrało kontaktów? Jest też opcja, że Twój telefon przestał być "głównym telefonem" np. w przypadku wielu prób parowania z innym telefonami. Proponuję jeszcze raz wyczyścić pamięć urządzenia Parrot z kontaktów, jak i usunąć telefony z pamięci urządzenia Parrot i usunąć powiązanie bluetooth w telefonie i spróbować sparować urządzenia z telefonem na nowo.

Poniżej instrukcja w języku angielskim.

1
    Załączniki:
  • #3 22 Lis 2013 12:21
    Władysław Majewski
    Poziom 11  

Właśnie nie pamiętam jak wyłączyłem synchronizację. Chyba w ten sposób, że przywróciłem ustawienia fabryczne i wówczas Parrot automatycznie, bo nie miał kontaktów w pamięci,przestał je synchronizować. Ale zastanawiam się, że przecież podczas pierwszego odpalenia kontakty weszły też automatycznie. A teraz próbowałem "ręcznie" i wprowadziłem przez bluetooth kilka kontaktów z telefonu i myślałem, że po kolejnym włączeniu mając już te kontakty w pamięci synchronizacja zaskoczy i ściągnie resztę. Tak się nie stało. Musi więc gdzieś być jeszcze jakieś ustawienie, które trzeba zmienić, a które przy czyszczeniu pamięci musiałem tak ustawić, że synchronizacja została wyłączona.

0
  • #4 23 Lis 2013 21:30
    Władysław Majewski
    Poziom 11  

Zrobiłem tak jak kolega radził, czyli usunąłem powiązanie bluetooth nie tylko z telefonu ale także z ustawień w pamięci Parrota i po ponownym powiązaniu telefonu z Parrotem synchronizacja ruszyła. Dziękuje, problem rozwiązany

0