Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Sharan 2.8 VR6 - Schemat instalacji elektrycznej do VW Sharan VR6 2,8 ben

22 Lis 2013 13:12 4806 4
  • Poziom 12  
    poszukuję Schemat instalacji elektrycznej do VW Sharan VR6 2,8 benzyna silnik AYL 2001r,a dokładnie chodzi mi o kolory przewodów wtryskiwaczy benzynowych aby podłączyć LPG Diego G3,zdejmowanie kolektora ssącego by podejrzeć kolory wiąże się z rozbiórka całego przodu a wtryski lpg są już nawiercone.
  • Poziom 21  
    Jak zle rozmiesciłes wtryski od gazu w kolektorzedolotowym to bedzie ci duzo palił gazu, to tak na marginesie.
  • Poziom 12  
    wtryski nawierciłem na samym końcu kolektora jak najbliżej głowicy,ale elektrozawory są nad kolektorem mogłyby być krótsze przewody do nich lub zamontować elektrozawory niżej,bo zbyt długa droga też nie jest korzystna.
    spalanie wyszło mi 10.3 litr./100km przy spokojnej jeździe jak jazda dynamiczna to 12-13 litr./100km,myślę że to dobry wynik
  • Poziom 8  
    Kolaska, udało Ci się zdobyć ten schemat? Mam podobny problem. Co prawda kupiłem STAGA300ISA, on nie wymaga cięcia przewodów od wtrysków ale szukam przewodu do właściwego przewodu na fajce świecy zapłonowej do mierzenia obrotów i sygnału z pierwszej sondy lambda.
    Z drugiej strony przede mną zdejmowanie kolektora ssącego. Napisałeś, że trzeba rozebrać cały przód. Co to znaczy? Chodziło Ci o zdejmowanie przedniego pasa, czy da się tam podejść ręką?
  • Poziom 12  
    schematu nie znalazłem odizolowałem wiązkę i sprawdziłem jakie kolory idą do wtrysków i podałem na rysunku ,resztą zajęli się gazownicy.kolektor nie wiem czy zdemontujesz bez demontażu zderzaka i pasa przedniego z chłodnicami,ja demontowałem zderzak ,belkę i pas z chłodnicami i reflektorami