Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki telewizor 32-37" do 2000zł dla moich wymagań

Clear_ 22 Nov 2013 17:51 1443 9
    Clear_
    Level 9  
    Cześć:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 4.40m x 4.10m
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2.60m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-3 osoby
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Wprost oraz bokiem.
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Telewizor ma stać.
    6. Jak słońce świeci w pokoju? Patrząc na telewizor słońce będzie świecić z prawej strony.
    7. Jaki masz obecnie telewizor? Tam, gdzie planuję postawić telewizor aktualnie nie mam żadnego, mamy w domu gdzie indziej telewizor Grundig 29" kineskopowy.
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? hmm... 2x HDMI, kilka USB, wbudowane WiFi, Jack 3.5", żęby podłączyć wzmacniacz i głośniki.
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Sygnał ze standardowej anteny, możliwe, że kiedyś dojdzie jakać telewizja cyfrowa. komputer.
    10 .Jakie urządzenia? Komputer, dysk USB (oglądanie z niego filmów, zdjęć), w przyszłości może dekoder telewizji cyfrowej, wzmacniacz z głośnikami
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 1-3h
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Nie mam pojęcia :) .
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Rozrywkowe.
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Tak.
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, 30%.
    16. Preferencje co do marki? Nie mam.
    17. Preferencje co do wielkości? 32"-37" (najlepiej 37", ale szafka ogranicza mnie do 870mm szerokości telewizora.)
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Na razie nic :D .
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami.
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Do 2000zł.
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Ma nie mieć 3D :) .

Chcę używać telewizora do oglądania telewizji (co chyba nie dziwi :D), oglądania filmów i zdjęć z dysku USB, chcę też podłączyć go do komputera, żeby grać np w Fifę lub GRIDa, serfować po internecie. Mam nadzieję, że coś ciekawego mi doradzicie :) .Pozdrawiam
    jacekko0
    Level 31  
    Proponuję Sony KDL-32W655A. Solidny produkt w swojej klasie. Dobrze pracuje w domowej sieci. Duży plus za możliwość odtwarzania z dysku przenośnego lub USB. Obraz b. dobry- cyfrowy, analogowy - bardzo przyzwoity.
    Clear_
    Level 9  
    Nie za bardzo odpowiada mi jego design :/ . I w sumie nie musi mieć jednak Wifi, bo internet będzie przecież wyświetlał z komputera :P .
    User removed account
    Level 1  
    Clear_
    Level 9  
    A przeczytałeś " (najlepiej 37", ale szafka ogranicza mnie do 870mm szerokości telewizora)" ? Wszystkie podane przez Ciebie modele mają >870mm szerokości.
    User removed account
    Level 1  
    Clear_
    Level 9  
    Możesz podać link do uchwytu, o którym mówisz?
    User removed account
    Level 1  
    Clear_
    Level 9  
    Myślę, że zdjęcie najlepiej to opisze : Jaki telewizor 32-37" do 2000zł dla moich wymagań .