Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DNT CARAT 40 AM/FM. Czy może ktoś opisać? Ewentualnie może być schemat.

tonsil3 22 Mar 2005 09:13 2747 6
    tonsil3
    Level 11  
    Witam wszystkich czy ktoś może mi szybko opisać, co to za radio, bo nigdzie nie mogę z najść interesuje mnie jeszcze czy takie radia były w Niemczech czy nie jest czasem sprowadzane z Niemiec i po zatem co te radio ma ewentualnie jakiś schemacik opis
    sq6ade
    Level 40  
    1W AM i 4W FM typowo niemieckie radio. Skaner , pare pamięci. Sterowanie kanałów z mikrofonu. B.fajne radio o świetnym odbiorniku.
    Polecam. Jego młodszy brat to DNT SCANNER i DNT COCKPIT a starszy brat to DNT CARAT Exclusive czy jakoś tak.
    tonsil3
    Level 11  
    Spoko wszystko się zgadza, ale jak niemieckie radio to nie ma polskich częstotliwości jest jakiś problem z nim żeby go zrobić tak jak jest u nas w kraju czy nie bardzo
    nfsking
    Level 24  
    Nie ma problemu, trzeba w szereg z kwarcem wpiąć taką małą ceweczke i dostroić ale jak nie masz za bardzo pojęcia to idź do szpeca on Ci to zrobi za jakieś 20zł.
    tonsil3
    Level 11  
    Z częstotliwościami to nie ma problemu teraz jeszcze zostaje nam moc oryginalnie te radio ma moc 1W w AM a w FM ma 4W można zrobić ze będzie miało w AM 4W czy z tym jest już większy problem, co prawda nie mam jeszcze tego radia w domu i nie znam w ogóle tego radia jak jest zbudowane, dlatego się dopytuje czy warto się w to bawić i przerabiać czy po prostu dać sobie spokój niby różnica w mocy jest nie wielka, ale 4W to jest 4W
    Rychozol
    Level 26  
    Moc teoretycznie można zwiększyć ale zwykle sie tego nie robi - bez problemów wystarcza 1W. Trzeba jeszcze pamietać o zablokownym AM-ie czyli działa od 4 do 15 kanału.