Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wizualizacja procesu na ekranie komputera

starmach 23 Lis 2013 09:56 954 5
  • #1 23 Lis 2013 09:56
    starmach
    Poziom 9  

Witam serdecznie,

bardzo proszę o pomoc, szukam prostego rozwiązania w dziedzinie wizualizacji zdarzeń na ekranie komputera. Swojego czasu znalazłem układ hall2007 na stronie http://www.neuron.com.pl czy zostało wymyślone coś co umożliwia w równie prosty sposób najlepiej graficzny (nie znam języka programowania) stworzenie układu który umożliwi mi zrobienie grafiki na ekranie komputera i jednocześnie czytanie z zewnątrz sygnałów najczęściej przekaźnikowych!

0 5
  • #2 23 Lis 2013 13:25
    NdYAG
    Poziom 16  

starmach napisał:
    witam serdecznie

bardzo proszę o pomoc szukam prostego rozwiązania w dziedzinie wizualizacji zdarzeń na ekranie komputera. Swojego czasu znalazłem układ hall2007 na stronie http://www.neuron.com.pl czy zostało wymyślone coś co umożliwia w równie prosty sposób najlepiej graficzny ( nie znam języka programowania) stworzenie układu który umożliwi mi zrobienie grafiki na ekranie komputera i jednocześnie czytanie z zewnątrz sygnałów najczęściej przekaźnikowych ...

Na przykład środowisko LabView firmy National Instruments.

0
  • #3 25 Lis 2013 09:06
    starmach
    Poziom 9  

bardzo dziękuję za informacje ciekawa sprawa a co sugerował by Pan jako układ zbierający informacje i wykonawczy czy są jakieś dedykowane układy generalnie zależy mi na sterowaniu przekaźnikami z panelu komputera

0
  • #4 25 Lis 2013 15:14
    NdYAG
    Poziom 16  

starmach napisał:
    bardzo dziękuję za informacje ciekawa sprawa a co sugerował by Pan jako układ zbierający informacje i wykonawczy czy są jakieś dedykowane układy generalnie zależy mi na sterowaniu przekaźnikami z panelu komputera

Do pakietu oprogramowania LabView jest dostępny szereg obsługiwanych urządzeń peryferyjnych podłączanych do komputera. Takie urządzenia moją m.in. wejścia/wyjścia analogowe, cyfrowe czy przekaźniki. W samym programie rysuje się diagramy z gotowych bloczków symbolizujących różne operacje, np. sprawdzenie stanu czy ustawienie stanu na wejściu/wyjściu.

0
  • #5 26 Lis 2013 22:15
    starmach
    Poziom 9  

czy ma Pan jakieś godne polecenia układy może jakieś strony gdzie to najlepiej kupić
    cała idea bardzo mi się podoba ...

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo