Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AMICA TL 843. Pralka stała podczas prania, programator nie przekręcał się.

22 Mar 2005 10:53 3843 7
  • Poziom 10  
    Mam problem z moją pralką, szukałam podobnych postow, ale nic nie znalazłam. Mianowicie ostatnio włączyłam pranie na 90 stopni i poszlam spac. Obudziałm sie i okazłąo sie ze pralka na 3 stała chyba ze 2 godziny bo programator nie przekręcał sie. Choc cały cza stykał. Całe reszte prania przełączałam recznie. Miedzy 3 a 4 jeszcze prało, tak samao jak między 4-5 ale w momencie jak zaczynał sie nowy program czyli początek 3,4 czy 5 i tak do końca, to sie pralka zatrzymywała.I tykał programator.
    Każde nastepne pranie w temperaturze 45 i 50 było tak samo problemowe.
    Ostanie opcje zmiękczanie wirowanie i płukanie - to juz chodziło jak chciało...... Wirowało czasem w nieskończonosć wszytsko ręcznie wyłączane było i przestawiane na nastepny program.
    I chyba przestało pobierać zmiękczacza, choc juz siły nie miałam na to patrzec.
    Co sie dzieje?? Pralka jest ładowana od góry.
    Pomocy
    Dzieki
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    No ale jak sprawdzić jak w którą stronę kreci się beben, ja mam ładowanie od góry i od góry zamakam i niestety ja nic nie widze co sie dzieje w środku. na tyle na ile nasłuchiwałam to słyszałam ze chyba się obraca... ale nie jestem na 100% pewna.

Dodano po 2 [minuty]:

Aha , wodę wylewa...
  • Specjalista AGD
    Sprawdz czy ta woda jest ciepla czy zimna bo jezeli zimna to brak grzania.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 1  
  • Poziom 17  
    Prawdopodobnie uszkodzony moduł. Przy tych pralkach pekały luty pod przekaznikami i pralka miała podobne objawy do twoich. Musisz zedrzec lakier (inaczej bardzo trudno polutowac) z miejsc gdzie sa popekane luty i przelutowac. Trzeba to zrobic bardzo dokładnie! W sumie jest 10 lutow do poprawienia, pewnie nie wszystkie sa pekniete ale warto poprawic całosć. Powodzenia
  • Poziom 10  
    Dzieki za pomoc, jak poogladam i posprawdzam to sie odezwe.
    Aha grzałka grzeje;)

Dodano po 3 [godziny] 21 [minuty]:

a czy można stwerdzic dlaczego ten moduł mógł sie zepsuc??