Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131

PiotrekpPl123 23 Lis 2013 20:52 1671 0
    PiotrekpPl123
    Poziom 19  
    Witam.
    Porządków ciąg dalszy. Tym razem do sprzedania mam kilka laptopów części oraz modem Huawei e3131.

1. Laptop Toshiba sm30.
    Laptop sprawny używany przeze mnie jakiś czas temu głównie do internetu. Procesor Pentium Mobile 1500MHz, 512MB RAM , nagrywarka. Laptop posiada wewnętrzną kartę WiFi. Bateria po naładowaniu do 100% wytrzymuje do około 2,5 godziny w zależności co się robi. W laptopie obecnie jest zamontowany dysk twardy 100GB Fujitsu. Na życzenie mogę zamienić na 60GB lub sprzedać wogóle bez dysku odpowiednio taniej. Do komputera nie mam zasilacza. Używałem na uniwersalnym który jest mi potrzebny do innego sprzętu. Klapa matrycy posiada ślady użytkowania (rysy) widoczne na zdjęciach (zależnie od światła. Cena jaka by mnie interesowała za tego laptopa:
    -bez HDD- 199zł
    -z dyskiem 60GB- 239zł
    -z dyskiem 100GB- 265zł
    Na życzenie mogę podesłać skany z programu HD Tune żeby ocenić stan dysków.

[Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131

2. Laptop Dell C400.
    Niezawodny i bardzo mały (12") laptop Dell z procesorem Intel Pentium III z zegarem 1200MHz 512MB pamięci RAM i 30GB dyskiem twardym. Do tego oryginalny zasilacz DELL oraz zewnętrzny napęd optyczny i specjalny kabel do połączenia napędu z komputerem. Całość naprawdę ładnie utrzymana. Komputer był używany przez moją siostrę. Sprzedaje ponieważ siostra już jakiś czas temu kupiła sobie netbooka a dell kurzy się na półce. Sprzęt nie jest demonem prędkości ale do internetu jak najbardziej się nadaje. Posiada wbudowaną kartę WiFi. W zestawie jest również oryginalna bateria. Ostatnio trzymała około pół godziny. Cena jaka by mnie interesowała za laptopa to 150zł. Za dodatkową dopłatą 20zł mogę dorzucić fajną prawie nie używaną torbę Vakoss widoczną również na zdjęciach.

[Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131

3. Laptop Fujitsu Siemens Amilo V7010
    Laptop się uruchamia jak widać na zdjęciach wchodzi do BIOSA. Uruchamiałem na nim również dystrybucje Linuxa Live CD. Szczegółowo nie testowany nie był przeze mnie używany. Laptopa dostałem. Mam do niego również oryginalne pudełko i papiery instrukcje itp. Procesor Celeron D 2,53GHz 256MB RAM. Brak dysku i zasilacza. Z mankamentów muszę wspomnieć o zapadniętym przycisku włącznika. Sam włączik normalnie działa ale bez charakterystycznego kliknięcia. W laptopie jest bateria- stan nieznany. Cena jaka by mnie interesowała za tego laptopa to 100zł

[Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131

4. Laptop Fujitsu Siemens s6120
    Laptop się uruchamia wchodzi do biosa. Wyposażony w procesor Intel Pentium Mobile z zegarem 1600MHz, 256MB RAM. W laptopie jest karta WiFi oraz bateria (szczegółowy stan nieznany- coś trzyma). Laptop w środku zadbany z zewnątrz widoczne rysy i ślady po naklejkach. Cena jaka by mnie interesowała za laptopa to 100zł.

5.Napędy optyczne Combo Nagrywarki
    Napędy testowane w następujący sposób: podłączony do laptopa i uruchomiona płyta z Windowsem XP. Wszystkie napędy normalnie uruchomiły instalatora. Nie próbowałem nagrywać na nich płyt. Cena 15zł za sztukę. Napęd Dell z ostatniego zdjęcia 20zł.

[Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131

6. Kompletna obudowa Dell Inspiron 1150 kadłubek
    Obudowa w naprawdę ładnym stanie minimalne ślady użytkowania zawiasy sztywne. Cena 35zł

[Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131

7. Baterie laptopowe.
    Kilka różnych baterii do laptopów. Stan nieznany poza tą do Fujitsu siemensa. Bateria ta trzymała około 20-30minut. Teraz nie mam już na czym sprawdzić . Cena za cały komplet 100zł. Można kupić pojedyńcze sztuki wówczas ceny będą podawane indywidualnie.

[Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131

8. Obudowa laptopa Toshiba.
    Nie wiem dokładnie jaki model (brak naklejki). Obudowa w dobrym stanie. Cena 25zł.

[Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131 [Sprzedam] Laptopy, części, modem Huawei e3131

9.Dwie klawiatury Fujitsu Siemens.
    Nie wiem dokładnie jakie modele (czarna prawdopodobnie Amilo1425). Nie mam jak sprawdzić więc sprzedaje jako nietestowane z przeznaczeniem na klawisze. Cena po 15zł za sztukę

10. Karty WiFi Intel
    Karty sprawne z demontażu. Cena po 10zł za sztukę

11. Modem GSM Huawei e3131
    Modem zakupiony 20.08.2012. Modem jeszcze na gwarancji z paragonem. Modem bardzo mało używany (wszystkiego może kilka godzin) więcej przeleżał w szufladzie. Używany okazyjnie podczas wyjazdów do sprawdzania poczty. Nie ma simloka. U mnie działał w sieci Aero2 Bezpłatny dostęp do internetu. Nie miałem z nim żadnych problemów. Sprzedaje ponieważ potrzebuje modemu z funkcją routera dla kilku urządzeń. Cena bardzo okazyjna 80zł Gratis smycz.

Zapraszam również do ogłoszeń z poniższych linków:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=2674641&highlight=

https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=2500630&highlight=

W rozliczeniu mogę przyjąć akcesoria do ARDUINO
    Masz problem z Arduino? Zadaj u nas pytanie. Odwiedź nasze forum Arduino. Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • PCBway