Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jaką kupić kartę graficzną do gier

23 Nov 2013 21:21 975 8
  • Level 8  
    Dane Komputera :
    Procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU E 3300 @ 2,50 GHz x2
    Płyta Główna: FC Gigabyte Ga-G31M-ES2L
    Pamięć RAM: 1,99 GB RAM
    Karta Graficzna: Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family
    Dysk Twardy: Seagate Barracuda 7200.7 ST380011A (80 GB )
    Zasilacz: LPJ9-25P (420 Wat)
  • Level 43  
    Kup używaną GF 9600GT HD4850 i przy okazji prawdziwy zasilacz bo masz Akygę więc atrapa.
  • Level 43  
    Gdzież tu morze ? Ta karta to suszara, słabe chłodzenie. Zasilacz kupiłeś ?
  • Level 8  
    nie niepotrzebny mi !!!!! mam dosyć mocny spytałem się informatyka powiedział że jest dobry zasilacz i że on jest b. dobry
  • Level 43  
    No tak jak informatyk mówi że Akyga który jest na 1 miejscach czarnych list zasilaczy to bardzo dobry zasilacz to gratuluję jego wiedzy... Dobry pacjent do sklepów tam gdzie wciskają takie padliny i mówią w oczy tak tak będzie działał to dobry zasilacz.

P.S. Jak spalisz kartę albo cały PC to nie przychodź i nie mów co zrobić jak zobaczysz czarny ekran i No signal.
  • Moderator on vacation ...
    Zasilacz do wymiany na markowy

comodo1 wrote:
    nie niepotrzebny mi !!!!! mam dosyć mocny spytałem się informatyka powiedział że jest dobry zasilacz i że on jest b. dobry

A ja Ci mówię, że on jest b. zły. Tobie nie jest potrzebny, ale potrzebny będzie Twojej nowej karcie graficznej.

Celeron do wymiany na C2D lub podobny (jeśli płyta obsługuje)
    Grafika - 9600GT/GSO DDR3 do zakupu.
  • Level 26  
    Informatyk ma rację "jest b.dobry"puki działa a jak przestanie to pełny serwis z wymianą połowy podzespołów lub nowy zestaw z racji opłacalności itd tylko zacierać rączki i powtarzać hasło że o komputer nie dbałeś lub zwarcie w instalacji było poprzedzając czy ciepło masz w pokoju itd...Akyga to nawet na wagę się nie nadaje a przy długotrwałym obciążeniu znamionowym ulega uszkodzeniu nieodwracalnie.Zależy mi na kompie czy nie?Tak samo można puścić żonę w seicento na tracę Biały stok-Zakopane w pięć osób-nic nie wskazuje na to aby nie dojechali.