Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LTE Polsatu na Huawei E122

23 Lis 2013 21:37 2925 10
  • Poziom 12  
    Witam
    Posiadam internet LTE z Polsatu, niestety uszkodziłem modem [Huawei E398 ] urwałem końcówkę portu usb :/ naprawa mnie przerasta finansowo na tą chwile.
    Mam modem Huawei E122 [po bluconnect] i teraz pytanie, czy jest szansa przełożyć kartę do E122 i ustawić tak aby internet był dostępny ?
  • Specjalista Sieci, Internet
    Jeśli jesteś w zasięgu UMTS2100 Plusa to da rade korzystać z CP. Gorzej jeżeli masz zasięg UMTS900 z Aero2. Wtedy z CP nici, E122 nie obsługuje UMTS900.
    Jeśli to E122 z Bluconnect to czy masz Mobile Partnera do niego, płytę instalacyjną? Czy ewentualnie miał zainstalowany?
  • Poziom 12  
    matek451 napisał:
    Jeśli to E122 z Bluconnect to czy masz Mobile Partnera do niego, płytę instalacyjną? Czy ewentualnie miał zainstalowany?

Instaluje mi sie po podłączeniu do komputera, jest tam logo blueconnect ale myśleże to jest to o czym piszesz [wygląda identycznie http://darmowyinternet.net/forum/temat-mobile-partner-soft-do-pobrania_127 ]

erykxdxd napisał:
    Ten modem nie obsłuży ci LTE.

:/ jesteś pewny ?
    To chyba oczywiste, modem sprzed 5 lat, właściwie zabytek a ty chcesz LTE. Będziesz miał max.3G pod warunkiem ,że masz zasięg UMTS2100 z Plusa. Jeśli instaluje się manager połączeń z blueconnecta to wystarczy utworzyć nowy profil APN internet.cp, ustawić jako domyślny. Wymusić tylko 3G i jak będzie zasięg połączyć się z 3G w CP.
  • Specjalista VAG & Ogrzewania Postojowe
    to ja może podepne sie pod temat bo też mam uszkodzony modem z lte huawei E398 urwało mi sie usb i moge przylutować kabelek z wtyczką usb prosto do płytki z tym że ta tasiemka od oryginalnego wtyku jest w strzempach i nijak niemoge dojść kolejności tych 5 połączeń na płytce z pinami we wtyku usb, pomoże ktoś kto wie jak to wygląda? bądź ma taki rozebrany modem i może to sprawdzić?