Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie łączy niektórych stron Internetowych

24 Lis 2013 05:04 2871 4
  • Poziom 12  
    Witam, mam dość dziwny problem z moim kompem, a nie dawno był po formacie...
    Odpalam kompa wchodze na neta i nie moge polaczyć sie z różnymi witrynami internetowymi takimi jak np : Facebook,Google,Youtube i inne

Gdy odpalam daną witryne wyskakuje mi taki komunikat

Strona niedostępna

Połączenie z redir.opera.com zostało przerwane.
    Sprawdź swoje połączenie internetowe.
    Sprawdź przewody i uruchom ponownie routery, modemy lub inne urządzenia sieciowe, których używasz.
    W ustawieniach swojej zapory sieciowej lub programu antywirusowego zezwól programowi Opera na dostęp do sieci.
    Jeśli program Opera znajduje się już na liście programów z dostępem do sieci, usuń go z tej listy, a następnie dodaj go ponownie.
    Jeśli używasz serwera proxy…
    Sprawdź ustawienia proxy lub skontaktuj się z administratorem sieci, aby się upewnić, że serwer proxy działa prawidłowo. Jeśli uważasz, że nie powinieneś używać serwera proxy: Przejdź do menu Opera > Ustawienia > Zmień ustawienia proxy… > Ustawienia sieci LAN i odznacz „Użyj serwera proxy dla sieci LAN”.
  • Poziom 16  
    A sprawdzałeś czynności z wyświetlonego komunikatu?
    Uzupełnij dane sprzętu, jaki system, jaki komp, jaki sposób łączenia z routerem, jakie łącze, dostawca etc...
  • Poziom 12  
    problem rozwiazany :), wina nie leży po mojej stronie tylko po stronie operatora.
    Dzwoniłem do kumpla i ma to samo a operator już sie tym zajmuje :)
    Pozdrawiam i przepraszam za kłopot
  • Poziom 27  
    Witaj.
    To może dla potomności zapodasz jak to rozwiązałeś (i jaki to operator)
  • Poziom 12  
    dzwoniłem do kumpla bo ma tego samego operatora co ja, czyli CityNet (tylko w Rzeszowie, oraz polecam tą sieć, bo za 49zł za 60mbit to jednak coś,a wieczorami do 80mbit) no i jak okazało sie że on ma ten sam problem to zadzwoniłem to gości od internetu wytlumaczylem im co i jak, że nie tylko ja mam ten problem i za około godzine wszystko było już okej...

Dla tych co nie wierzą :)