Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt BP0273 - BMW Bussines CD podłączenie E46

wsza_18 24 Lis 2013 14:41 1500 0
    wsza_18
    Poziom 15  
    Witam mam problem z podłączeniem seryjnego radia w BMW E46, wcześniej było zamontowane radio nie oryginalne, a więc kupiłem radio Blaupunkt Bussines CD Made in Portugal o oznaczeniu: BP0273 1 9690985, FD151, Index: 43, pościągałem sobie już schematy do tego typu radia ale nadal nie gra. Po podłączeniu wszystkich pinów według schematu wyświetla godzine i podświetla się a po włączeniu zaczyna migotać cały wyświetlacz, działa mechanizm wsuwania i wysuwania płyty i nic nie idzie zrobić dopiero jak odłącze kabel z pinu 7 zaczyna wyświetlać napis disabled, następnie gdy wyłącze zapłon i znów podłacze kabel do pinu 7 wyświetla godzinę a gdy chce go włączyć zaczyna się to samo. Z tego co się orientuję pod miejsce nr 7 powinien być podpięty komputer, ja na tym kabelku mam 12V nie wiem czy tak powinno być? Może on robi mi jakieś zwarcie albo zły kabelek podpinam? Proszę o pomoc.

Dodano po 2 [godziny]:

Dodam że w tym radiu nieoryginalnym gubił mi stacje radiowe więc może mi tam czegoś brakuje między komputerem a radiem?