Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GoClever A104.2 - Tablet umarł (nie włącza się, recovery nie działa)

24 Lis 2013 14:10 4356 2
  • Poziom 7  
    Witam !
    Od prawie roku (Bożego Narodzenia 2012) jestem szczęśliwym posiadaczem Tableta GoClever A104.2 . Niestety ciężkim problemem w nim jest bardzo częsta potrzeba zmiany romu. W ciągu tego czasu zdążyłem go zmienić ponad 10 razy. Zawsze przyczyną był bootloop, brick, dotyk nie działał, aparat itd. Próbowałem różnych romów. ProTab, Najnowszego od GoClever i MEDIATAB. Wszystkie podobnie awaryjne. Wczoraj tablet mi zwraiował: komunikat "Aplikacja Program Uruchamiający przestała działać". Więc wyłączyłem go i spróbowałem włączyć jeszcze raz. Tablet dostał bricka na ekranie powitalnym więc go wyłączyłem "z palucha". Dzisiaj chce wgrać rom a tu co? Tablet nie jest widoczny w komputerze. Nie da się go wogóle włączyć. Żadne szumy czy stuki nie wydostają się z głośników. Podładowałem go trochę (chyba, bo nawet bateria ładowania się nie pokazuje) i zrobiłem hard reset z podłączoną ładopwarką i bez niej. Przejście do recovery się nie udaję gdyż nic się nie dzieje. Poprostu on nie żyje. Pomysły mi się wyczerpały. Ostatnie co będę próbował to reboot bootloadera z ADB. Właśnie go ściągam. Pomożcie ! Akurat na gwiazdkę go potrzebuję !
  • Poziom 43  
    Jedynie co przychodzi mi do głowy, to jeśli masz jeszcze na niego gwarancję, rękojmię, to zgłaszać do serwisu, lub sprzedawcy, możesz tylko jeszcze więcej samemu nabroić jak będziesz jeszcze coś z nim próbował, a do świąt Ci go wymienią.
  • Poziom 7  
    Dobra... Dziwna sprawa ale działa...
    Ogólnie chwilę temu zrobiłem ostatnią próbę włączenia normalnego tabletu, żeby zobaczyć czy może ożył ... I ekran mrugnął na ułamek sekundy. Szybko podłączyłem go do update'u rom'u i zgadnijcie, że zaczął się wgrywać. Tablet działa poprawnie. Podejrzewam virusa za przyczynę problemu. Temat do zamknięcia.