Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Play InternetPlay Internet
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestigio Multipad 7.0 Ultra+ PMP3570C - Zablokowany tablet.

24 Lis 2013 15:14 6270 2
 • Poziom 8  
  Witam,
  Mam problem z tabletem mojej młodszej siostry - Prestigio Multipad 7.0 Ultra+ (PMP3570C). Otóż 10 razy narysowała zły wzór i teraz tablet wymaga wpisania konta Google którego nie ma/nie pamięta. Jak rozwiązać zaistniały problem? W obojętnie jaki sposób, byle go tylko rozwiązać i żeby znowu mogła z niego korzystać.
  Szukałem pomocy w internecie ale jej nie znalazłem bądź nie działało.

  Proszę o pomoc.
 • Play InternetPlay Internet
 • Poziom 16  
  Przy zakładaniu konta Google podawany był mail pomocniczy, zawsze możesz spróbować odzyskać dostęp, możesz próbować na kompie i jak sobie przypomnieć dane logowania to wpisać je na tablecie. A jak nie da rady to zawsze na tyle obudowie jest taki mały guzik "reset". Ale to już ostateczność? Przywraca ustawienia fabryczne i można założyć nowe konto jak nie pamiętasz danych logowania starego.
 • Poziom 8  
  To nie jest mój tablet tylko małej siostry mojej żony więc nie wiem jakie dane sobie powymyślała. Mały guzik reset nie działa w tym przypadku - przynajmniej tablet cały czas wymaga konta google.

  Problem na szczęście już minął. Dzwoniłem do serwisu Prestigio, i bardzo miły pan udzielił mi informacji jak rozwiązać sprawę. Musiałem pobrać ze strony Prestigio Firmware do tego modelu, 'wyburnować' jakiś plik na kartę SD i zrestartować tablet. Ogólnie cała instrukcja była razem z firmwarem.