Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola t722i wymiana taśmy.

22 Mar 2005 13:13 936 4
  • Poziom 18  
    Witam mam problemik typu.
    Mam motorole t722i z przerwaną taśmą, kupiłem nową taśme łączącą wyświetlacze z płytą główną (zawsze lepiej 15 zł i pokombinować niż nowe wyświetlacze 70 zł.) i mój problem polega na tym iż rozebrałem telka w drobny mak mam wyświetlacze osobno i taśma jest przyklejona na jakimś kleju do wyświetlacza, jeśli by ktoś wiedział co to za klej i czy to jest jakiś spoecjalny czy jak? i czy jak już by mi się udało przytwierdzić tą taśme do lcd to jest jekieś prawdopodobieństwo że to będzie działać? kurde bo w serwisie mi powiedzieli od 80 do 100 za wymiane tego to wolałbym kupić wyświetlacze razem z taśmą zdziercy pier...
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Na allegro keidys widzialem takie srodki do wyzerania kleju ale to troche kosztowalo ;-) a co do kleju to hot air w reke i odkleic :) a puzniej bawic sie w wymiane tasmy ;]
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Ja osobiscie wymieniam wyswietlacze, bo kiedys bawilem sie z tasma i fon i tak wrocil po tygodniu... z tego co wiem to inni tez tak robia....
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Po rozebraniu wyswietlaczy wystarczy lekko pociagnac ta tasiemke i sama zejdzie (bez zadnych HA) a z powrotem mozna ja przykleic na zwykly przezroczysty silikon (male ilosci tylko w miejsca gdzie byla przylepiona stara tasma) i bedzie bez problemu smigac...w łodzi w srwisie wymiana tasiemki wacha sie w granichac 50-80 zl...POZDRAWIAM
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    za ta cena to w lodzi jest to lepiej nowy lcd kupic ;)