Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ADP951 zmywarka Whirlpool - zatrzymuje się podczas zmywania

_Klark 24 Nov 2013 23:12 4257 2
    _Klark
    Level 15  
    Witam, zmywarka j/w zaczyna program od spuszczania wody, po czym nabiera wodę do zmywania i staje.
    Sprawdziłem ntc,-wymieniłem na nowy, grzałkę, pompę, triak pompy myjącej i moduł na zimne luty. Kod błędu w trybie serwisowym to problem z grzaniem kod 03. A żeby było śmiesznie to mam 3 takie zmywarki i wszystkie mają ten sam problem. Podczas przeróżnych prób doszedłem do stanu kiedy to podczas podgrzewania procesora zmywarka rusza jakby nigdy nic i kończy program. Kolejne zmywania wykonuje wtedy bez problemu, ale problem wraca po kilku dniach. Dzieje się tak z każdym z trzech modułów. Jeśli chodzi o grzanie to robię to lutownicą hot-air ok 1 min i nie koniecznie na procesor , ostatnio grzałem elementy zdala od procesora. Pomiary elementów R,C nic nie przyniosły. Jakieś sugestie Koledzy?

ADP951 zmywarka Whirlpool - zatrzymuje się podczas zmywania
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    movzx
    Level 39  
    Napięcia pomierzone, kondensator w zasilaczu dokładnie sprawdzony? Wygląda jak utrata właściwości któregoś elementu, albo zimny lut.
    _Klark
    Level 15  
    Zmywarka wróciła do właściciela nie naprawiona, temat zamykam