Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra f X16SZ - Bingo M poprawna emulacja

25 Lis 2013 05:21 2043 4
  • Poziom 18  
    Astra f 97r
    silnik-x16sz 55kw

Witam, jakiś czas temu zaczeły mi sie rozjeżdzać mapy przy ustawieniach L I H na 0-275, wygladalo to tak że auto na zimnym silniku i na PB nie chciało jechać, dławiło sie z powodu małej dawki paliwa. Po ustawieniach H-0.400 i L 0.600 wszystko jest ok ale, nie posiadam kata i czuć paliwo, po podlączeniu interfejsu na zimnym silniku i benzynie widać że sonda jest na bogatym po wlączeniu na LPG sonda zaczyna pracować prawidłowo. Oczywiście kiedy silnik załapie temperature około 90c sonda faluje prawidłowo na benzynie.

Jak to ustawić emulacje aby była prawidłowa

Astra f X16SZ - Bingo M poprawna emulacja Astra Astra f X16SZ - Bingo M poprawna emulacja
  • Poziom 11  
    Nie wiem czy doszedłeś do tego ze sonda lambda jak jest zimna nie pracuje dopiero jak osiągnie 80 stopni zaczyna pracowac(w x16szr sonda jest 1V i nie ma w sobie grzałki )... Dlatego wszystkie prace dostajania gazu powinny sie odbywać na rozgrzanym silniku
  • Poziom 18  
    Kolego interesuję mnie EMULACJA, czyli to cos co emuluje pracę na zimnym silniku a uczy się na ciepłym aby później emulować poprawnie prace.
  • Poziom 12  
    Nie 80 stopni a powyżej 300 stopni musi osiągnąć sonda javascript:emoticon('955',%20'symbol')