Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

naprawa romix banquet - nie włącza się okap

annadrozd 25 Lis 2013 13:00 1359 6
  • #1 25 Lis 2013 13:00
    annadrozd
    Poziom 2  

Witam wszystkich..
    potrzebuję pomocy..
    od jakiegoś czasu nie działa mi okap. W ogóle się nie włącza. Stało się to po tym jak Panowie elektrycy majstrowali gdzieś przy transformatorze a u mnie na sztycy aż się iskrzyło i strzelało poszło przepięcie.. w pobliżu nie ma nikogo sesnownego kto by podjął się naprawy tego okapu.. czy ktoś może mi podpowiedzieć czy (najczęściej) w takich sytuacjach pada silnik, czy ma to może jakiś bezpiecznik który można wymienić i będzie to działało..Po tej akcji padł mi komputer i lodówka..
    będę wdzięczna za wszelkie info na ten temat.

0 6
  • #2 25 Lis 2013 13:45
    ziolek2
    Poziom 17  

a lampa działa? gdzie prąd dochodzi?

0
  • #3 25 Lis 2013 13:59
    annadrozd
    Poziom 2  

witam prąd dochodzi do płytki ale na płytce spalone są jakieś chyba bezpieczniki lub ,,coś ,, gdyż nie mam pojęcia więc chyba płytka do wymiany ale tylko tak mi się wydaje

0
  • #4 25 Lis 2013 14:06
    ziolek2
    Poziom 17  

zdjęcia jakieś podeślij

0
  • #5 25 Lis 2013 17:21
    annadrozd
    Poziom 2  

czy jest możliwość żeby gdzieś dokupić taką płytkę

Dodano po 3 [minuty]:

ok tylko po 17 bo ja jestem laikiem w tych sprawach tak samo jak w elektronice więc jak wróci moja żona to dołączy zdjęcia na razie więc dziękuję i pozdrawiam

Dodano po 3 [godziny] 9 [minuty]:

2 zdjęcia są spalonego/spalonych bezpieczników jedno całej płytki, niestety nie wymontowanej, ponieważ później miał bym problem z wmontowaniem jej.

Dodano po 48 [sekundy]:

naprawa romix banquet - nie włącza się okap naprawa romix banquet - nie włącza się okap naprawa romix banquet - nie włącza się okap

0
  • #6 25 Lis 2013 17:48
    iskrownik
    VIP Zasłużony dla elektroda

Tego chińczyka da się naprawić , potrzebny dobry elektronik albo wysyłka modułów do naprawy( użytkownika i sterujący).

0
  • #7 25 Lis 2013 18:08
    annadrozd
    Poziom 2  

a jakieś namiary na "dobrego elektronika" - i czy wiesz może jakie to mogą być koszty?

0