Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mastercook kge 3225x plus - Piekarnik wszytsko spala

25 Nov 2013 16:41 2058 3
  • Level 2  
    Witam jestem prawie szczęśliwym posiadaczem kuchenki mastercook kge 3445x plus i wszystko by było ok gdyby nie piekarnik po prostu wszystko spala np jak chce upiec placek w temp170 to od góry jest przypalony od dołu tez w środku surowy kiedyś nawet jak się wkurzyłem nastawiłem piekarnik na 120 stopni i o dziwo przypalił tylko od góry, myślałem ze może nie potrafię go obsługiwać w koncu jest mocny 3400W ale porównałem z piekarnikami znajomych i przy podobnych temperaturach nie ma tego problemu po za tym kiedyś go czyściłem mocna chemia do piekarników i po wszystkich chciałem go "wygrzać" a wiec nastawiłem największą temperaturę i plastik który jest w drzwiach sie zaczął topić i spływać miedzy szybami w drzwiach. Podejrzewam ze winny może być termostat ale to tylko moje przypuszczenia a co wy mi poradzicie ?
  • Level 43  
    MateuszM123 wrote:
    Podejrzewam ze winny może być termostat ale to tylko moje przypuszczenia a co wy mi poradzicie ?

Jeśli możesz pożycz gdzieś termometr z odpowiednimi temperaturami,połóż go w piekarniku zagrzej do nastawionej (małej) temp. i porównaj,czy się wyłącza termostat. Jeśli założona temp. wyłączenia jest zbliżona, do tej, co pokazuje włożony termometr, ponów próbę na wyższych temperaturach.
  • Level 2  
    Sprawdziłem ustawiłem na 50 stopni na termostacie a w pierniku było 160 i ciągle temperatura rosła a wiec termostat padł.
    Mam jeszcze takie pytanie czy termostaty sa dedykowane do jakiegoś modelu kuchenki czy jest jeden model termostatu na większość mastercooka ?
  • Level 1