Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bosch Maxx wfl1600 - nie grzeje, programy trwaja dłużej, wyje na początku prania

25 Nov 2013 17:17 1773 4
 • Level 2  
  Witam
  bardzo proszę o radę. na środę umówiłam się z fachowcem-po wnikliwej lekturze na forum do wymiany jest grzałka (nie grzeje wody i program eko trwa tyle co normalny), wyje na początku prania i w trakcie wirowania (więc pewnie łożyska) i ogólnie pranie trwa znacznie dłużej niż zazwyczaj - jak nastawiłam 90 stopni prała prawie trzy godziny.
  napiszcie ile może kosztować naprawa w granicach rozsądku.
  chce poprosić o wycene naprawy najpierw a ze nie mam pojęcia proszę o przybliżony koszt.
  kiedyś za wymiane uszczelki w zmywarce bosch zaplacilam 250 zl, a następnym razem inny fachowiec wzial 80 i takiej sytuacji chciałabym uniknąć.
  Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
 • Level 28  
  Nie wiem jak w tamtych okolicach, ale grzałka to pewnie ok 100 a łożyska 200-250. Fachowiec powinien wiedzieć jak sprawdzić elementy przed wymianą, a nie wymieniać w ciemno.
 • Level 2  
  Dziękuję bardzo za odpowiedź i jeszcze jedno pytanie... czy fachowiec jest w stanie po otworzeniu pralki ocenić jej żywotność - czy jest sens w tej chwili naprawiać jak za 2 miesiące okaże się że znowu coś się zepsuje. Pralka ma 13 lat i codziennie pracuje minimum raz :) - to jej pierwsza awaria więc i tak to cudowne urządzenie.
 • Helpful post
  Home appliances specialist
  kadwa3 wrote:
  czy fachowiec jest w stanie po otworzeniu pralki ocenic jej zywotnosc-czy jest sens w tej chili naprawiac jak za 2 miesiące okaze się ze znowu cos się zepsuje

  Jest w stanie ocenić jej stan faktyczny, ale nie jest jasnowidzem, żeby określił co może się zepsuć za dwa albo za trzy miesiące ;)
  To tak samo jakbyś się pytała lekarza kiedy następny raz zachorujesz :)
 • Level 1