Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kupić nową baterię czy telefon ?

25 Lis 2013 22:19 1014 6
  • Poziom 2  
    Witam!
    Zakupiłam w komisie Blackberry Storm 9500, a że pierwszy raz kupowałam używany telefon to nie pomyślałam żeby sprawdzić czy bateria działa(wiem, głupio) tylko zapytałam ogólnie czy telefon sprawny. Po poworcie do domu podłączyłam do ładowania nowy zakup, jednak telefon się nie włączył tylko pokazała się bateria z taką błyskawicą. Po całej nocy ładowania, nadal się nie włączył. Sprawdziłam baterię miernikiem i wyszło mi 0.09v. Uznaję że bateria martwa, i teraz pytanie czy da się jej jakoś, że tak powiem "przywrócić życie", czy kupić nową.
  • Poziom 30  
    A ładowarka oryginalna? Może ładowarka jest niesprawna, bo jakoś dawno nie spotkałem, bardzo wyładowanej baterii.
  • Poziom 39  
    Należałoby faktycznie najpierw sprawdzić baterię - czy daje się ładować. W drugiej kolejności jeśli z baterią jest Ok , to ładowanie w telefonie.
  • Poziom 2  
    Ładowarka oryginalna, a po podłączeniu do komputera za pomocą USB to samo :/
  • Poziom 2  
    Ale to napewno nie jest wina baterii ?
  • Poziom 27  
    Pańkowska jak dobrze zrobiłaś pomiar to wynika z tego że bateria jest do wymiany zapewne bateria była "pobudzona" i nie ma podtrzymania po rozładowaniu udaj się do tego magika i niech ci da sprawną baterię a nie regenerowaną do "krótkiego testu telefonu" a poza tym masz gwarancje serwisową wiec nie widzę problemu.