Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE x10mini pro - nie reagujący ekran na dotyk

giglokk 25 Lis 2013 22:45 1170 5
  • #1 25 Lis 2013 22:45
    giglokk
    Poziom 2  

witam ,
    przepraszam jak napisałem taki sam temat jak ktoś wcześniej lecz troszkę poszperałem na forum o tym temacie i nie uzyskałem odpowiedniej odpowiedzi , a mianowicie problem jest następujący :
    ekran się odpala po naciśnięciu przycisku lecz nie reaguje w ogolę na dotyk
    tak samo jak otwieram klawiaturę ekran przeskakuje lecz nie chce działać jak w poprzedniej postaci
    czy jest to wina taśmy ?
    ile to może kosztować naprawa , żeby mnie czasem ktoś nie chciał oszukać
    z góry dziekuje i sory

0 5
  • #3 26 Lis 2013 11:37
    giglokk
    Poziom 2  

czyli moze byc sam ekran do wymiany >?

0
  • #4 26 Lis 2013 12:12
    grubytwo4
    Poziom 12  

Może to być zarówno taśma jak i ekran.. Dotyki oryginalne z demontaży na znanym portalu są w śmiesznych cenach, robota prosta jak drut więc nie wiele masz do stracenia ;)

0
  • #5 04 Gru 2013 19:22
    giglokk
    Poziom 2  

a wiec, winą była taśma od ekranu, zamówiłem najtansza w internecie za bodajże 27 zł ,znalazłem filmik na jutubie jak rozkrecic łatwo telfon , wymieniłem i działa
    kolo w servisie powiedzial ze tasma u niego 100 zł , wymiana ekranu 180 zł , wiec postanowiłem sam to wymienic i sie opłaciło , koszt naprawy 27 zl, a i jaka radosc

0
  • #6 04 Gru 2013 20:34
    grubytwo4
    Poziom 12  

Tylko weź pod uwagę, że te taśmy nie są zbyt żywotne.. Zrobiłem tak samo z Xperią Play - taśma najtańsza jaka była, ok wszystko działa, telefon sprzedałem.. Dwa tygodnie później gość przychodzi z pretensjami, że padł mu telefon - przy rozsuwaniu gaśnie.. Musiałem oddać kasę.. Więc to jest tylko takie pozorne oszczędzanie.

0