Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skoda superb - moduł komfortu

26 Lis 2013 12:45 3540 12
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich i zwracam się z pytaniem?
    Mam Skode superB 2002 rok 2,5 Tdi od pewnego czasu nie mam oświetlenia w kabinie, klamki nie podświetla we wnątrz ani przy otwartych drzwiach nie świecą lampki w drzwiach.
    Czy to może być moduł komfortu i wspomne jeszcze że kiedyś stała mi woda z przodu od strony pasażera.Proszę o pomoc, bo zbliża się zima a w aucie ciemnica
    Z góry dziękuje
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    Zobacz co się dzieje pod dywanami, pod nogami kierowcy, to to samo co passat b5.
  • Poziom 10  
    Moduł komfortu znajduje się od strony pasażera
  • Moderator Samochody
    To masz angola :)

W takim razie tam zajrzyj.
  • Poziom 10  
    Auto kupione nowe w Niemczech słyszałem od kilku osób że moduł jest od strony pasażera dlatego byłem przekonany że to moduł bo tam stała mi woda i teraz zgłupiałem
  • Moderator Samochody
    To nie głupiej tylko zajrzyj pod dywan pod nogami kierowcy i zobaczysz czy coś się tam wydarzyło czy nie.
  • Poziom 10  
    Ok będę musiał zobaczyć.I mam pytanie jesteś pewny że od strony kierowcy jest moduł i czy to może być przyczyną
  • Poziom 23  
    Widzisz domex32,nie warto cokolwiek podpowiadać,bo i tak będzie szukał dziury w całym,a pod dywanik nie zajrzy,tylko Cię wkurzy.Chyba trzeba zgłosić do moderatora.
  • Poziom 10  
    Nie bądź śmieszny heretepawel tylko pytam po to jest to forum nie sztuka rozebrać
  • Poziom 23  
    CHyba bardziej śmiesznym od ciebie nie można być skoro,mdułu komfortu szukasz pod nogami pasażera.Wstyd!Ten temat powinien być w dziale dla początkujących.
  • Poziom 10  
    To mogłeś poczytać wyżej to byś wiedział
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    tomas198103 napisał:
    Ok będę musiał zobaczyć.I mam pytanie jesteś pewny że od strony kierowcy jest moduł i czy to może być przyczyną

Jeśli masz europejską wersje to na pewno będzie pod nogami kierowcy.

Przyczyn może być wiele, ale na pewno ukaże się po podniesieniu dywanu.

Dodano po 2 [minuty]:

heretapawel napisał:
    Widzisz domex32,nie warto cokolwiek podpowiadać,bo i tak będzie szukał dziury w całym,a pod dywanik nie zajrzy,tylko Cię wkurzy.Chyba trzeba zgłosić do moderatora.

Nie nerwy a śmiech mnie ogarnia bo przypomniało mi się jak kiedyś szukaliśmy z właścicielem modułu tam gdzie powinien być, a go nie było, a jakież zdziwienie ogarnęło klienta jak się okazało ze kupił składaka, i na podłodze spawy było widać.

Ot takie dawne czasy, początki.
  • Poziom 10  
    Ok wielkie dzięki będę patrzał i dam znać.Jeszcze raz dziękuję