Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SRV55T03EU nie grzeje i nie kończy programu

emile2 26 Lis 2013 13:58 4746 1
  • #1 26 Lis 2013 13:58
    emile2
    Poziom 8  

Witam posiadam zmywarkę Bosch SRV55T03EU nie grzeje i nie kończy programu
    a wiec : zmywarka włącza sie normalnie pobiera wodę ale jej nie grzeje program realizuje prawie do końca zostaje 1 minuta i nie kończy tylko chyba płuka i płuka
    wszystko na zimnej wodzie
    zaczęło się od tego ze wylała woda górą przez odpowietrznik wiec rozebrałem i przeczyściłem płaszcz wodny usunąłem kamień i poprawiło się tylko to ze teraz nie wylewa odpowietrznikiem wody ale dalej nie grzeje próbowałem resetować brak zmian nie wyświetla żadnego błędu już nie wiem co sprawdzać jeśli ktoś miał podobny przypadek lub wie co to jeszcze można sprawdzić to z góry dziękuję za odpowiedz i pomoc
    oglądałem grzałkę ale nie bardzo się orientuje co tam można posprawdzać wygląda ok żadnych wycieków
    pozdrawiam Piotr

2 1
  • #2 26 Lis 2013 21:41
    Adik C
    Poziom 25  

emile2 napisał:

oglądałem grzałkę ale nie bardzo się orientuje co tam można posprawdzać wygląda ok żadnych wycieków
    pozdrawiam Piotr

Tak to kolega tej zmywarki nie naprawi , :D multimetr do reki i sprawdzić grzałkę omomierzem , lub jeśli nie umiesz obsługiwać , się miernikiem , weź żarówkę na 230V z przewodami , podłącz tymczasowo , w przewody zasilające grzałkę, i zobacz czy zacznie świecić , podczas pracy zmywarki , opisałem , ci to w bardzo prosty sposób od czego możesz zacząć sam w domu, pozdrawiam

2