Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LED za ok. 2000 zł - kilka pytań

sonneillon 26 Lis 2013 19:08 1332 4
  • #1 26 Lis 2013 19:08
    sonneillon
    Poziom 8  

Witajcie,

Poszukuję TV dla mojej matki. Sama była w EuroRtvAgd, ale akurat w tym punkcie gdzie była w przedziale 39-42 cale były tylko 3 TV (przynajmniej tak twierdzi).
    A z nich najbardziej podobał jej się obraz na Samsung UE40F6320

http://www.mediaexpert.pl/telewizory-led/telewizor-samsung-ue40f6320,id-190440

Można go kupić za 2020 zł.

Tyle tylko, ze ten TV ma 3D+okulary, Smart, internety i inne dodatki, które nawet dla mnie sa czarną magią . Czy jest jakiś model Samsunga lub innnych marek, z taką samą lub lepszą jakościa obrazu, ale okrojony z tego wszystkiego, zeby nie płacić za cos, co na pewno nigdy nie bedzie uzywane.

Najważniejsze jest: jakosc obrazu i dzwieku oraz niezawodnosc (z jakiejs dobrej serii, aby zaraz nie wozić do naprawy). Maksimum 42 cale, bo wiecej nie wejdzie we wnękę w regale.

Jeszcze pytanie o wydłuzoną gwarancje. Czy "do 5 lat" oznacza, ze bede miał gwarancje przedłuzoną o 3 lata i razem z podstawową dadzą 5 lat, czy tez 2 podstawowej + 5=7?

A tak w ogóle czy polecacie wydłuzanie gwarancji (ta "do 5 lat" z linku powyzej, kosztuje az 440 zł - spory dodatkowy wydatek) czy sami ją braliście i na jak długo, jak z niezawodnością tych telewizorów dzisiaj?

Z góry dziekuje za pomoc.
    Pozdrawiam

• #2 26 Lis 2013 21:41
    jacekRCA
    Poziom 25  

Możesz za jakieś 1,8 tyś kupić LG 42LN5400. To seria z matrycami IPS, które mają bardzo dobre kąty widzenia i kolory. Był ten telewizor w sklepie? Może lepiej przez internet kupić, nie wszędzie można go dostać. Ale ten z pewnością spełni wymagania, które podałeś.

• #3 27 Lis 2013 00:28
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #4 27 Lis 2013 13:54
    sonneillon
    Poziom 8  

Bardzo dziękuję za propozycje.

jacekRCA

Ten LG mozna kupic juz za 1,5 tys. Cena zacheca, nie powiem. Jednak Na ceneo.pl w opiniach mniej wiecej co trzeci nabywca tego TV skarzy sie na dzwiek, ze tylko 50 hz.
    Chociaz sama marka LG jesli zobaczyc na średnie ocen jakie dostają ich telewizory na ceneo, bedzie chyba na pierwszym miejscu wraz z Samsungiem (tak na oko patrząc). Natomiast tutaj na elektodzie raczej ich nie polecacie lub nawet odradzacie.

LOCOLOCO

Jesli chodzi o amblight, to sie taka zaleta w ogóle się nie przyda, bo jak juz pisałem, telewizor bedzie we wnece regału, dosyc głębokiej i to prawie na styk z obudową TV. Moze jest jakis jego odpowiednik w Philipsie, tylko ze bez 3D i amblight?

Ale czy ten Philips i Panasonic ma lepszy obraz od tego Samsunga UE40F6320, bo ja sam nie bede mógł zadnego z nich zobaczyć (Samsunga tez nie widziałem, tylko moja matka), czy moze opierasz swoją ocenę jeszcze na jakichs dodatkowych przesłankach?

Niech mi ktos doradzi jeszcze z tą przedłuzoną gwarancją: brac ja czy nie i na jak długo? (dodam, ze TV ma w zamysle słuzyc wiele lat).
    I czy koszt tej dodatkowej gwar jest we wszystkich sklepach taki sam czy sie rózni?

Czym róznia sie od siebie modele:
    TX-L42E6E
    TX-L42E6EW
    TX-L42E6EK
    Dobrze myślę, ze tu chodzi o kolor obudowy tylko?

Czy model TX-L39E6EK traci coś z jakosci obrazu w stosunku do TX-L42E6EK?
    Bo własnie sie zreflektowałem, ze 42 calówka ma szerokośc 85,7 cm, czyli tytlko o 2mm mniej niz wnęka, w której ma stac i troche sie boje, ze nie wejdzie.

• #5 29 Lis 2013 20:04
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Wejdzie. I to jest zdecydowanie najlepszy Twój pomysł.
    Gwarancję przedłużoną zamień właśnie na wielkość.
    Panasonic 42E6 będzie suuuuper wyborem i to na lata.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME