Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] Kolumny estradowe do 800pln

djpd 26 Nov 2013 20:02 2862 19
    djpd
    Level 12  
    Jak w temacie,kupie jakies sensowne kolumny estradowe do 800pln najlepiej z jakimś końcem mocy(ale wiadomo ciezko w tej cenie, wiec to tylko opcja).Maja sluzyc do naglasniania nie duzych imprez okolicznosciowych, najlepiej na 38cm niskotonowych, badz 2gorki i suby, ew same suby. Moga byc DIY.Oczywiscie jak najtaniej, chwilowo przyszly zestaw bede napedzal koncem mocy sinus 800mpa, oraz ew do gorek. Koniec mocy DIY 2x 100w rms @ 4ohm na irfach, do tego posiadam 2/3way crossover diy.. Wiem ze w tym przydziale cenowym ciezko o cokolwiek porzadnego.aktualnie posiadam w.w konce mocy,crossover, 2x hollywood pro212 oraz 1x handbox'a lp 202 (wersja disco bez piezaka).modernizacja aktualnego setupu takze wchodzi w gre, nie wiem jednak czy jest jakikolwiek sens takiej zabawy. Czekam na propozycje, rozwaze kazda :) pozdrawiam
    DjMaciey
    Level 17  
    a na jak duże "imprezy" to ma być ? Faktycznie w tym przedziale cenowym będzie bardzo ciężko. Ten twój wzmacniacz to trochę za słaby na "imprezy okolicznościowe". Chyba, że myślimy o innego typu imprezach. Poszukaj coś z polskich używek na portalach aukcyjnych.
    djpd
    Level 12  
    18nastki, male bary,dyskoteki szkolne,małe sale klubowe i.t.p,ogólnie lepiej być na swoim niż wyporzyczać :) no moc tego sinusa to 400w RMS @ 4ohm, 260w RMS @ 8ohm. Trafo spore jak na taki koniec mocy, kondensatory 32000uF na strone,Koncówke z czasem mam zamiar zmienic na coś mocniejszego.

A co wy na

http://allegro.pl/kolumny-basowe-elestra-koncowka-mocy-gratis-i3746008578.html (PS: ile mogą miec wat rms te paczki?) (będzie to biło jak kolwiek w klate i dobrze grało niskimi?)

+
    aktualne hollywoody jako nadstawki? a z czasem dokupie 2giego handbox lp 202
    PANICZKAMIL
    Level 39  
    Będzie lepiej na pewno z tym zestawem Elestra ale koniec mocy tam sam wiesz czego nie urywa ;)

Ale jak masz HB jako nastawki to taki ww. zestaw powinien być idealny.

Z Wawy masz 2h drogi do obsłuchania - wg. mnie warto jechać i podłączyć ten zestaw + Twoje nadstawki HB ;)
    djpd
    Level 12  
    A ile moga miec te suby na allegro, niestety nie jest napisane... Tam gosc dodaje jakis koniec mocy, ciekawe jaki po fotce nie moge dojsc co to za model... Moze ktos wie? Jak cenowo wypada? 700pln za takie suby z jakas kiepawa koncowka to dobra cena? Powiem szczerze ze elestra to jedna z niewielu firm ktora jakas za szczegolnie sie nie interesowalem.napisalem maila do sprzedawcy, ale jeszcze czekam na odpowiedz, a ciekawosc zzera :)
    PANICZKAMIL
    Level 39  
    Jak 15" to mozesz sikać z radości jak to będą stare i dobre 15g400 ale na to bym nie liczył... W tej cenie może sm115 tam siedzi a końcówka to sądząc po opisie 2x400 przy 4r...

Generalnie za tą cenę cudów nie oczekuj - najwięcej tu warte mogą sie okazać obudowy subów ;)
    arek59
    Level 29  
    Cena elestr ok, ale sprzedający mało danych podał.
    Do tego ciekawe jaki jest stan głośników w tych wiekowych kolumnach.

Ja mógł bym zaproponować niedrogo mój zestaw, doły cubo 15 na STX 15.3.800.8 900zł oraz górki STX PA 600 DIY 600zł. Wysyłka to 50zł każdy komplet. Resztę szczegółów pisałem na PW.
    DJKompot
    Level 26  
    Mam paczki swojego projektu na Tonsil GDWT 19/150 + Celestion K15-250. Bas 15 cali. Moc 300W/4Ohm dla kolumny. Fajnie gra. Paczka ok. 80l. Wykończenie koc, okucia, uchwyty, grill, wygłuszenie, zwrotnica z zabezpieczeniem drivera. Gniazda połączeniowe Jack. Używam od czasu do czasu ale mogę ożenić bo mam aktywne... Mam też kable do tego Jack->Spikon. Grają z Crown LPS800. Za kolumny 600zł.
    djpd
    Level 12  
    Jeszcze jakieś oferty?
    gres102
    Level 10  
    [Kupię] Kolumny estradowe do 800pln

Witam mam na sprzedanie taką kolumnę , Na głośniku basowym 15" dobrej firmy Monacor 200w , średniotonowy tonsil 12" oraz dwie piszczałki. Wszystko połączone zwrotnicą trójdrożną. Bardzo mocno gra i efektownie. Paczka jest w 4 omach , 100% sprawna. Cena jaka mnie interesuje to 400zł
    djpd
    Level 12  
    niestety ni dysponuje wiekszym budżetem, a może ktoś ma na sprzedaż Handboxa LP202 (albo jakas alternatywe która ma identyczna paczke,podobne parametry) wtedy byłbym zmuszony do zakupu jedynie dołów.. W dalszym ciągu czekam na propozycje pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    papura1234
    Level 15  
    Witam pana za 800zł moge panu sprzedać kolumny soltona 12/200 , który posiada głosnik srednio-nisko tonowy 12 calowy, 1 calowy driver, wykońcczone w lakierze na przodzie gabka dzwiękoprzepuszczalna kolumny maja 3 lata posiadam do nich kartony orginalne, kolumny w bardzo dobrym stanie :)
    djpd
    Level 12  
    Jeszcze jakies propozycje?
    djpd
    Level 12  
    Kupiłem 2x Reloop'a RSP30 za 500pln. Mozna zamknać
    PANICZKAMIL
    Level 39  
    Dużo noszenia, mało dźwięku ;)
    djpd
    Level 12  
    No tak, potrzebowałem na szybko, a że akurat w Warszawie.. i za taką cene.. Mysle ze po wymianie driverów jakoś to zagra
    PANICZKAMIL
    Level 39  
    Zrob sobie w nich flansze na statywy bo jak stoja na ziemii to dzwiek tlumia ludzie i trzeba na prawde je zylowac coby mialy jakis zasieg.