Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

telefon pentagram - telefon pentagram combo nie chce sie laczyc z vwifi

26 Lis 2013 20:03 1746 2
  • Poziom 2  
    Witam! Mam problem z połączeniem wirtualnej sieci WiFi u znajomej, która ma tylko i wyłącznie wtyczkę wychodzącą z gniazdka RJ45 do stacjonarnego kompa. Założyłem wirtualne WiFi i wszystko fajnie jest, tylko że mój telefon Pentagram Combo ma problem z podłączeniem się do niej albo ciągle sygnalizuje "Uzyskiwanie adresu IP". Problem czasowy. Ewentualnie ustawiam stacjonarne WiFi lub "Trwa uwierzytelnianie". Nie mam już pojęcia co robić. Czasem przechodzi i wyskakuje "Uniknięto połączenia internetowego o niskiej jakości". Kiedyś jakoś wszedłem do ustawień, ale już nie pamiętam gdzie, i było tam "zezwalaj na połączenia o niskiej jakości", ale wtedy jest już prawie wszystko. Niemniej dalej Internet nie działa.

Szybkość łącza 65 mb, niekiedy 1 mb, ale strony już się nie wczytują.

Proszę o pomoc.
  • Moderator - Sieci, Internet
    Użyj programu Connectify 7.1.0.29279 do udostępniania połączenia bezprzewodowego z komputera.
  • Poziom 2  
    dobra ustawilem sobie w miare wszystko ale strona laduje sie i laduje a na koniec wyskakuje "strona internetowa jest niedostepna" prosze o pomoc

Dodano po 3 [minuty]:

uzywalem juz connectify innego programu sam w dosie stworzylem wirtualna siec i koniec koncow wszedzie to samo na koniec pracy i tak nie ma dostepu do stron internetowych

Moderowany przez ANUBIS:

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.