Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zelmer - jaki mikser i jaką sokowirówkę wybrać

Mariko12 27 Lis 2013 00:09 2175 6
  • #1 27 Lis 2013 00:09
    Mariko12
    Poziom 9  

Witam
    jaką polecacie sokowirówkę i mikser z firmy zelmer, ?
    Musi być wydajna i żeby miała odpowiednią moc, (żeby nie była za słaba)
    Cena do 300 zł na sokowirówkę i mikser

• #2 27 Lis 2013 11:58
    pawlik722
    Poziom 20  

Mamuśka jak i teściowa posiadają 381.61 LIME MIX mikser o takim oznaczeniu, sprzęty spisują się bardzo dobrze, a oszczędzane nie są o ile teściowa ma go niedługi czas to u mojej matuli mikser ma już spokojnie kilka lat i ni elicząc kilku napraw typu rozerwany kondensator czy wymiana sprzęgiełek jak na 10 godzin pracy tygodniowo zadziwił mnie wytrzymałością, tani, chwalą sobie obrotową miskę, części łatwo dostępne i tanie, do innych marek z nimi sa większe problemy. Jest kilka różnych zestawów podobnych do tego co wymieniłem mają różne różnice ale to szczegóły silniki są wszędzie takie same z tego co widziałem a zajmuje się naprawą AGD.
    Co do sokowirówki posiadam: Zelmer JE 1003 jak dla mnie nie warta ceny rynkowej kupiłem ją za grosze ale miałem w naprawie razu pewnego JE 1200.0 B , taniej w sklepach bo już za 180 zł widziałem zazwyczaj po 220zł a mocy ma więcej. cena troszke przekroczyła budżet ale niestety tańsze sokowirówki mają o połowę mniej mocy a uwież to może byc mało przy wirowaniu więcej jak szklankę soku.

• #4 27 Lis 2013 15:15
    pawlik722
    Poziom 20  

Jesli chodzi o mikser ma on nawet nowszą miske niż w moim powinien się sprawdzic moc również ta sama, co do sokowirówki nie miałem styczności z tym modelem ale parametry ma dobre, chociaż ja osobiście tyle bym na sokowirówkę nie wydał, może dlatego że nie jest mi do szczęścia potrzebna ale jeżeli masz używać jej często to spełnić powinna twoje wymagania.

• #5 27 Lis 2013 15:23
    Mariko12
    Poziom 9  

A jaką inną sokowirówkę byś polecił ?
    Będzie używana od czasu do czas, na pewno nie codziennie

• #6 28 Lis 2013 00:08
    pawlik722
    Poziom 20  

Tę miałem w rękach JE 1200.0 B i wyglądała wcale nie mniej solidnie niż moja, chociaż ta która zaproponowałaś pomimo jak przynajmniej dla mnie za wysokiej ceny jest półkę wyżej o tych proponowanych przeze mnie, nie zawiedziesz się na tej wybranej przez ciebie raczej.

• #7 28 Lis 2013 15:11
    Mariko12
    Poziom 9  

A więc tak postanowione: biorę mikser zelmera z pojemnikiem i tę sokowirówkę z nierdzewki Zelmera. :)
    Dzięki za pomoc.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME