Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia 6610 dziwne zachowanie

22 Mar 2005 18:20 1317 9
  • Poziom 27  
    witam mam takie pytanko odnosnie noki 6610 otóż jak wlaczam telefon to zaraz po logo nokia tym standardowym co sie wyswietla zamiast powitania wyswietla mi sie jedna z moich tapet a wczesniej w tym miejscu mialem kwadracik ze znakiem zapytania w srodku nie weim co to ozncza proszę o pomoc tnx
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    reset ustawien telefonu pomoze by zlikwidowac twoj problem .... mozesz tez doszukac sie wyłaczenia własnego powitania :) ja tam sie nie bawiłem tylko reseta zrobiłem .
    ten znaczek zapytania bodajze jest gdy powitanie jest właczone a nie jest ustawione jakie powitanie( tapetka text) ma byc :)
  • Poziom 15  
    jak pisal kolega, albo masz wpisany znak zapytania w text, jeszcze jedna opcja - wgrales grafe ktorej nie moze otworzyc nokia ;)
  • Poziom 27  
    zrobiłem reset i dalej jest ta tapetka jak właczam telefon zaraz po tym powitaniu noki( te raczki co sa zawsze w kazdej noki) moze jest jakis kod na jakis całkowity reset pamieci do tej noki czy cos takiego
  • Poziom 28  
    włóż inna karte sim ...i zobacz
    poszukaj na forum kody sa .. wpisz w szukaj
    : kody AND serwisowe a znajdziesz ale czy reset jest to nie wiem
  • Poziom 27  
    dodatkowo nie moge teraz wylaczyc dzwieku przy wlaczaniu telefonu a wczesniej mogłem po resecie juz nie
  • Poziom 28  
    hehehe.. masz gwarancje oddaj do servisu by sprawdzili soft ale predzej zapoznaj sie dokladnie z instrukcja obslugi ;) i usun wszelka grafike o ktorej wspomniał ali-g
  • Poziom 27  
    wkladem dwie inne karty i to samo tez ta tapetka jest po usunieciu tej tapetki jest kwadracik ze znakiem zapytania kiedys wgrałem jakis dzwonek co nie cjcialo go odworzyc ale mysle ze nie jest to wina tego prosze o pomoc
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    to teraz wyłacz powitanie !i powinno byc po frytkach ...innego sposobu nie widze
  • Poziom 27  
    gwarancji to juz dawno nie mam a ni nie mam sprzetu zeby samemu zmienic soft a nie usmiecha mi sie niesc do serwisu i placic niewiadomo ile

Dodano po 3 [minuty]:

ja nie miałem powitania wstawionego sama sobie ta tapetka się wstawiła powitania nie mam mam tylko to orginalne co jest ale tego sie nie da wyłaczyc i jeszce ten dzwiek przy właczaniu telefonu kurde co jest jak masz gg to sie do mnie odezwij wisnia

Dodano po 26 [minuty]:

juz kolega mi podpowiedział wina softu (dzieki wisnia za pomoc) teraz mam stara wersje softu jaka jest najlepsza do 6610 i zarazem najnowsza pozdrawiam