Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

technistar k1 - Dysk zewnetrzny

bartas_ss 27 Lis 2013 15:10 1476 2
  • #1 27 Lis 2013 15:10
    bartas_ss
    Poziom 2  

Witam

Mój operator kablówki udostępnił mi dekoder technistar k1 z opcja DVRredy, zakupiłem do niego dysk twardy ADATA HD710 bo wyczytałem że nie potrzebuje dodatkowego zasilania i pojawił się problem.

W komputerze mam USB 2.0 i dysk działa bez problemu natomiast po podłączeniu go do dekodera ten go nie "widzi". Dioda na dysku się świeci ale dysk nie startuje.
    Czy ktoś spotkał się z takim problemem ?

Pozdrawiam
    bartas

0 2
  • #2 27 Lis 2013 21:28
    h jaworski
    Poziom 39  

bartas_ss napisał:
    Czy ktoś spotkał się z takim problemem ?
    Podstawa to telefon do kablówki czy ta funkcja działa na ich tunerze, Jak działa to 2 pytanie jaka jest wydajność prądowa złącza tego tunera jak dobra czyli wydajność prądowa jest większa niż pobór dysku to zostaje reklamować tuner u dostawcy. Ale nie zdziwię się jak funkcja nagrywania będzie zablokowana. cytat ze strony producenta "Polecamy dysk twardy USB "TechniSat Streamstore24", który znajduje się w naszej ofercie. Przed zastosowaniem nośników danych USB innych producentów, prosimy upewnić się u sprzedawcy, czy gwarantują ich bezproblemowe działanie"

0
  • #3 27 Lis 2013 23:16
    bartas_ss
    Poziom 2  

Problem już rozwiązany wymieniłem na dysk który pracuje tylko w USB 2.0 WD Elements Desktop WDBAAU0020HBK 2TB i wszystko ładnie działa.

Pozdro

1
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo