Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Harman Kardon go+play II wysoki dźwięk przy obsłudze przez bluetooth

kliper2 27 Nov 2013 17:37 1332 0
    kliper2
    Level 2  
    Dzień dobry,
    Chciałbym prosić o poradę w następującej kwestii.
    Zakupiłem ostatnio stację dokująca Harman Kardon GO+ Play ponieważ zachwyciłem się jak to maleństwo gra. Po wykorzystaniu jedynego łącza na 3,5 jack, szybko doszedłem do wniosku że jednak mi czegoś brakuje np radia.
    Wyszukałem sobie adapter bluetooth z 30 pin złączem- nazywa się ten wynalazek iblue 1310 - ponieważ nie mam żadnego urządzenia z jabłkiem.
    I zmartwiła mnie jedna sprawa gdy łączę się prze bluetooth z głośników wydobywa się wysokie buczenie. Zdarza się również że stację można podgłośnić tylko do określonego niezbyt głośnego poziomu głośności. Pomaga włączanie i wyłączenie całego zestawu.
    Mam następujące pytania czy istnieje prawdopodobieństwo uszkodzenia? Jaka ,może być przyczyna wystąpienia zjawiska: trachnięty adapter, złącze w stacji, może coś innego?
    Generalnie napiszę jeszcze że intensywność dźwięku wzrasta wraz z ustawieniem większej głośności a zjawisko jest słyszalne gdy jest np przerwa w muzyce czy dialogu podczas oglądania filmu. Na kablu to w ogóle nie występuje.
    Zwykle podłączam się samsungiem tab2 lub nokią lumią 820.
    Jeszcze jedno nie jest to najnowszy go+play z wbudowaną już obsługą BT
    z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo