Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Harman Kardon go+play II wysoki dźwięk przy obsłudze przez bluetooth

kliper2 27 Lis 2013 17:37 822 0
  • #1 27 Lis 2013 17:37
    kliper2
    Poziom 2  

Dzień dobry,
    Chciałbym prosić o poradę w następującej kwestii.
    Zakupiłem ostatnio stację dokująca Harman Kardon GO+ Play ponieważ zachwyciłem się jak to maleństwo gra. Po wykorzystaniu jedynego łącza na 3,5 jack, szybko doszedłem do wniosku że jednak mi czegoś brakuje np radia.
    Wyszukałem sobie adapter bluetooth z 30 pin złączem- nazywa się ten wynalazek iblue 1310 - ponieważ nie mam żadnego urządzenia z jabłkiem.
    I zmartwiła mnie jedna sprawa gdy łączę się prze bluetooth z głośników wydobywa się wysokie buczenie. Zdarza się również że stację można podgłośnić tylko do określonego niezbyt głośnego poziomu głośności. Pomaga włączanie i wyłączenie całego zestawu.
    Mam następujące pytania czy istnieje prawdopodobieństwo uszkodzenia? Jaka ,może być przyczyna wystąpienia zjawiska: trachnięty adapter, złącze w stacji, może coś innego?
    Generalnie napiszę jeszcze że intensywność dźwięku wzrasta wraz z ustawieniem większej głośności a zjawisko jest słyszalne gdy jest np przerwa w muzyce czy dialogu podczas oglądania filmu. Na kablu to w ogóle nie występuje.
    Zwykle podłączam się samsungiem tab2 lub nokią lumią 820.
    Jeszcze jedno nie jest to najnowszy go+play z wbudowaną już obsługą BT
    z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME