Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

EPSON STYLUS SX125 (nie drukuje na 鄴速o + na czarno drukuje w paski)

27 Lis 2013 18:25 4308 8
  • Poziom 2  
    tak ja w opisie nie drukuje mi na kolor 鄴速y oraz tekst drukowany na czarno jest w paski (jedna linijka jest druga w po這wie itd.)
    PROSZ O POMOC
  • Poziom 33  
    Wykona貫 czyszczenie g這wicy ?
  • Poziom 2  
    tak wykona貫m czyszczenie kilkukrotnie. sadzi貫m 瞠 jak wydrukuje cos kilkukrotnie to pomo瞠 ale nic
  • Poziom 33  
    Tusze s nowe? Ile czasu nie u篡wa貫 sprz皻u?
  • Poziom 2  
    tusze zamontowa貫m dzisiaj (nowe, stare tusze ca造 czas by造 na miejscu), sprz皻u nie u篡wa貫m oko這 miesi帷a (lecz dawniej nie mia貫m takowych problem闚 cho te nic nie drukowa貫m)
  • Poziom 33  
    Tusze masz oryginalne czy zamienniki? Istnieje mo磧iwo嗆 zaschni璚ia g這wicy.
  • Poziom 2  
    zamienniki stosuje ju kt鏎y raz (nie by這 瘸dnych problem闚). a jak zrobi 瞠by t g這wice odsuszy?
  • Poziom 12  
    zacytuje samego siebie z innego w徠ku:
    Sam przechodzi貫m przez zamienniki i to nic dobrego. Lepiej kupi kartrid瞠 resetuj帷e i odpowiedni tusz w butelkach (jaki tam tobie pasuje). Podejrzewam ,瞠 w zamiennikach mo瞠 by r騜ny tusz, (np dzisjaj kupisz kilka sztuk jest ok. nast瘼nym mo瞠 by jaka inna dostawa i inny tusz ,i lipa jest w tedy)dodatkowo mia貫m problem z chipami. raz dzia豉造 raz nie.

Raz si zdarzy這 ,瞠 kupi貫m 20 sztuk i "nie chcia造 " ze sob wsp馧gra w drukarce,totalny chaos by.

Poleci豚ym r闚nie ciss. wtedy unikniesz zapowietrzania g這wicy. U mnie nagminnie 鄴速y si zapowietrza przy dolewaniu.