Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chevrolet Aveo Kalos 1.4 2005r - Brak oświetlenia zegarów, nawiewu, prawych pozy

27 Lis 2013 21:22 2259 3
  • Poziom 2  
    Witam, podobny temat był wałkowany, lecz objawy nie są identyczne oraz rozwiązanie tego problemu nie zostało tam dokładnie wytłumaczone
    Posiadam Aveo 2005r. 1.4
    Nie działa mi podświetlenie zegarów, nawiewu oraz prawe światła pozycyjne (przód i tył), żarówki są okej bo sprawdzałem. Co może być przyczyną tego? Jestem zielony jeśli chodzi o elektrykę w samochodach także proszę o pomoc.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 43  
    dejw190 napisał:
    Jestem zielony jeśli chodzi o elektrykę

Bezpieczniki dasz radę sprawdzić?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 2  
    nie dodałem właśnie, że wszystkie bezpieczniki sprawdziłem i są OK, przekaźniki, które znajdują się w komorze silnika także sprawdziłem (tylko te, które w instrukcji obsługi mogłyby odpowiadać temu problemowi) metodą prób i błędów (podmieniałem z tymi, które odpowiadają tym urządzeniom, które działają) i wychodzi na, że one także działają, natomiast nie jestem w stanie sprawdzić przekaźników, które znajdują się w kokpicie, ponieważ 4 z nich są inne od wszystkich, a nie są one w ogóle opisane w instrukcji obsługi pojazdu.
    Spisałem nry tych 4 przekaźników żeby sprawdzić w internecie za co odpowiadają:
    - 96312545 (przerywacz kierunkowskazów)
    - 94580702 (brak informacji o tym przekaźniku)
    - 96550530 (chyba coś z wycieraczkami, ale nic jasno opisanego nie znalazłem)
    - 96344573 (też nic o nim nie znalazłem)
    Da się w ogóle w jakiś sposób czy przekaźnik nadaje się do użytku?
  • Poziom 43  
    Jedź lepiej do elektryka.

Dodano po 36 [sekundy]:

Jedź lepiej do elektryka, mało prawdopodobne aby pozycyjne leciały przez przekaźnik.