Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes W209 - Mercedes W209 Dziwny przycisk

27 Lis 2013 22:40 4881 9
  • Poziom 8  
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów

Od niedawna jestem właścicielem w/w samochodu i podczas ostatniego (sprzątania) odkryłem coś dziwnego, mianowicie jakiś dziwny włącznik znajdujący się obok gniazda diagnostycznego.

Czy koś z forumowiczów spotkał się z czymś takim ?

Dodam na koniec że w identycznym aucie mojego brata i kilku innych tego samego rodzaju nie spotkałem się z takim "gadżetem"
    Fotki Z góry dziękuje za op.

Mercedes W209 - Mercedes W209 Dziwny przycisk
  • Poziom 15  
    Mi to wyglada na przycisk od alarmu, napewno nie orginal cos dokladanego.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Tylko niczego nie rozbieraj, i nie szukaj pod żadnym pozorem po kabelkach do czego one idą bo auto wybuchnie!!
    Ani się waż przyciskać! Bo jak wyżej!
  • Poziom 20  
    a może podtlenek azotu ?

a tak serio przycisk serwisowy do alarmu
  • Poziom 8  
    hehehe za późno :)

już nacisnąłem z czystej ciekawości (dwa razy) ale nie mam jak zagłębić się dalej w temat ponieważ auto kupiłem od Włocha i nie mam z nim żadnego kontaktu

Wolę nie eksperymentować by nie wzywać lawety :)
    W serwisie MB też powiedzieli bym sobie odpuścił eksperymenty :)
    Elektrycy i "goście" od alarmów też rozkładają ręce, powiedzieli mi że mają dla mnie dwie wiadomości, dobrą i złą dobra jest taka ze "alarm, odcięcie zapłonu lub co kolwiek to jest" jest bardzo dobrze zamontowane a zła to taka że musieli by pół auta rozebrać by dowiedzieć się co i jak :)

Pozdrowionka za szybką odpowiedź
    Zabuduj żeby go nie było widać ani przypadkowo można było wcisnąć.
    Jak się uprzesz, to się pewnie dokopiesz do czegoś. Bo równie dobrze może to być zamontowany na stałe w aucie pilot do bramy, albo inne "niewiadomoco". Jak cię bardzo korci, to kop, jak nie, to porada serwisanta najsłuszniejsza.
    Błażej napisał:
    Jak cię bardzo korci, to kop, jak nie, to porada serwisanta najsłuszniejsza.

A za 3 lata, kolejny taki sam temat powstanie :D
  • Poziom 20  
    z tym kopaniem całego auta to troszkę kłamią ale to dlatego że im się nie chce robić :) lewaki